Поточний № 2 (1412)

08.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Нагороди – кращим


23.05.2013

17 травня 2013 року, на честь святкування Дня масового футболу УЄФА в Україні? у Дніпропетровському театрі російської драми ім. М. Горького пройшло урочисте нагородження аматорських футбольних команд, які зайняли призові місця в обласному турнірі з міні-футболу «Спорт проти наркотиків, алкоголю і тютюну». Захід проходив під егідою Всеукраїнської спілки громадських організацій «Молодь! Громада! Влада!», а також Федерації футболу України. Організатором турніру і нагородження футбольних команд є Дніпропетровська обласна громадська організація Спортивний клуб «Престиж» (президент Ігор Болдін).

Перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко привітав присутніх цієї події від імені президента Федерації футболу України Анатолія Конькова, подякувавши організаторам обласного турніру за місію, яку вони взяли на себе, а саме - розвиток дитячо-юнацького та аматорського футболу у м. Дніпропетровську і в Дніпропетровській області. А також на знак подяки подарував командам-призерам футбольні м’ячі від Асоціації аматорського футболу України.

Спортивний директор Академії ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ) Жорді Гайоле, який тренував молодих гравців ФК «Барселона», також прийшов привітати хлопців зі святом і вручив нагороду «Найкращому гравцеві турніру» Валентину Мовчану гравцеві ФК «Парус» СШ № 54 Ленінського району м. Дніпропетровська" (вікова група 12-13 років).

Спеціальним гостем заходу став футболіст національної збірної України, захисник ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ), володар Кубка УЄФА 2009 у складі донецького «Шахтаря» Артем Федецький, який вручив нагороди футбольним командам, а також після заходу охоче фотографувався з учасниками обласного футбольного турніру і роздавав автографи молодим спортсменам.

Овації в залі викликав подарунок «Кращому нападаючому турніру» Шамілю Магомедову, гравцю ФК «Гренадери» (вікова група 16-17 років) від автора та ведучого телевізійної програми «По той бік поля» про ФК «Дніпро» - Андрія Дніпровського. Однак головними призами стали футбольний м'яч, підписаний усіма гравцями ФК «Дніпро» та  головним тренером клубу Хуанде Рамосом, футболка нападника національної збірної України та ФК «Дніпро» Романа Зозулі, а також падарунки від магазину атрибутики вболівальників ФК «Дніпро»  «12-й гравець».

Як повідомив президент спортклубу «Престиж» Ігор Болдін, в обласному турнірі з міні-футболу взяли участь 48 футбольних команд як з Дніпропетровська, так і з інших міст і районів Дніпропетровської області у 4-х вікових категоріях: 12 - 13, 14 - 15, 16 - 17, 18 - 35 років.

У найближчих планах Дніпропетровської обласної громадської організації Спортивний клуб «Престиж» одночасно провести з травня по червень місяць в рамках проекту «Футбол в кожен двір» чемпіонати з футболу серед дітей та молоді у 4-х вікових групах (від 12 до 35 років)  у Дніпропетровську, Новомосковську, Синельниковому і Перещепиному. Команди, які займуть 1-і місця, зіграють між собою на футбольних полях міста Дніпропетровська за почесне чемпіонське звання.