Поточний № 14 (1424)

21.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Насті дуже потрібна ваша допомога


27.10.2011

Коли в редакцію «Вістей» прийшов батько 12-річної Насті Козюліної з фотографіями картин доньки, на думку одразу спало взяти інтерв’ю у талановитої дівчинки. Та, на жаль, засмучений чоловік звернувся до газети зовсім з іншого приводу. Його дитині лікарі поставили страшний діагноз...
БІДА НЕ ПРИХОДИТЬ ОДНА...
Настя малює з дитинства. Лагідно називаючи доньку «наша маленька художниця», батьки мріяли організувати їй персональну виставку. Але прийшла біда і не одна... Старшому сину Дмитру лікарі поставили страшний діагноз - нефронофтіз Фанконі. У 2001 році йому зробили операцію з пересадки нирки та поставили інвалідність I групи. Тільки-но сім’я почала оговтуватись від пережитого, як знову до їхньої домівки постукало горе. У 2009 році від онкологічного захворювання помирає мати Насті. Здавалося, що біда назавжди оселилася в родині. Почути, що доньці лікарі ставлять такий самий діагноз, як свого часу синові, батькові була не сила. Та чоловік не впав у відчай, а продовжив відчайдушно боротись за життя дитини.
Тривалий час Настя проходила лікування у дитячій лікарні Дніпропетровська, проте ні крапельниці, ні уколи з таблетками їй не допомогли - знадобилася термінова пересадка нирки.
ШАНСИ Є - НЕМАЄ КОШТІВ
Вже майже рік маленька художниця лежить у київській лікарні «Охмадит», скільки ще перебуватиме тут - невідомо. Тепер життя дівчинки повністю залежить від гемодіалізу - процедури з очищення крові від токсинів. Насті відмовили нирки і вже ніколи вони не відновлять свою роботу. Єдиний вихід - пересадка органа. В Україні донором може стати тільки родич, але тато Насті за медичними показниками не підходить. Залишається сподіватися на порятунок за кордоном. Білоруська клініка з трансплантології погодилася прийняти юну українку і зробити необхідні обстеження та операцію. Але зараз сім’я не може виїхати до Мінська - немає коштів на лікування. Як не страшно це звучить, але ціна Настіного життя - 45 тис. доларів. Ні у батька, ні у родичів та знайомих такої суми немає.
Та Козюліни не здаються. Хоч дівчинка знаходиться в лікарні, її персональна виставка-аукціон все ж таки відбудеться. Проте скільки вдасться зібрати коштів - не знає ніхто, а час невпинно плине. Самотужки родині не впоратися з бідою. Тож вона благає про допомогу!
Допоможіть врятувати дитину!
Родина Козюліних з вдячністю прийме будь-яку допомогу.
РЕКВІЗИТИ:
Отримувач: Приватбанк
Найменування банку: Приватбанк
Призначення платежу: поповнення пенсійної картки: 4627085821692403. 
Сьогодні родині вдалося зібрати кошти для передопераційного обстеження в білоруській лікарні. Батько висловлює подяку кожному, хто допоміг.
Контакти: тел. батька Насті:
097-412-79-76, 
Сергій Михайлович Козюлін.