Поточний № 10 (1420)

01.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Найурожайніший рік «Колоса»


23.12.2015

Відбулось засідання президії Дніпропетровської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, на якій підбили підсумки роботи сільського спортивного товариства та намітили плани на рік майбутній, відзначили нагородами кращі районні колосівські осередки.

ЯК розповів голова ДОО ВФСТ «Колос» АПК України Микола Берест, цей рік став найурожайнішим для сільських спортсменів Придніпров’я, оскільки вони виграли три перших місця у всеукраїнських змаганнях. А ще керівники районних організацій ФСТ «Колос» АПК України вперше взяли участь у всеукраїнській спартакіаді, яка проходила у селищі Ворохта на Івано-Франківщині. У заліку – третя позиція серед 17 областей України, які долучились до цих перегонів.

- У той час, коли в Україні досить непроста економічна ситуація, - сказав М. Берест, - обласна державна адміністрація, департамент фізичної культури, молоді та спорту зробили все можливе, аби забезпечити проведення змагань на обласному рівні та участь команд-переможців у всеукраїнських змаганнях.

До речі, у 2016 році районні організації ФСТ «Колос» з’являться ще у трьох районах – Петропавлівському, Софіївському, Межівському. Єдиний район, де не діє сільське спортивне товариство – Юр’ївський.

Ще один цікавий факт: у більшості районів колосівські осередки фінансуються з місцевих бюджетів, в решті – на громадських засадах. Але вже зараз вирішується питання, аби фінансова підтримка сільського спорту в умовах децентралізації скрізь відбувалась за рахунок місцевих бюджетів.

Серед нововведень 2016 року – проведення першої спартакіади серед вчителів фікультури загальноосвітніх, дитячо-юнацьких шкіл, інших навчальних закладів. А також змагання ВФСТ «Колос» АПК України серед керівників сільських, селищних громад та депутатів усіх рівнів.

Напередодні свят Микола Берест привітав усіх своїх колег-колосівців з Новим 2016 роком і подякував керівникам районних організацій, меценатам, які впродовж року проводили спортивну роботу на місцях та брали участь в обласних змаганнях.

Павло ЯКОВЕНКО.

Фото. Голова Апостолівської районної організації ФСТ «Колос» АПК України Сергій Павлюк отримав дві нагороди – Кубок за перше місце в «Обласних сільських спортивних іграх Дніпропетровщини 2015 року», а також Кубок «Вдячності» за перемогу у Всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України». Нагороди вручили Микола Берест, голова ДОО ВФСТ «Колос» АПК України та Василь Петрушенко, Почесний голова «Колоса».