Поточний № 11 (1421)

09.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Не в ті ворота


12.08.2015

Четвертий тур не порадував уболівальників «Дніпра». На своєму полі команда програла лідеру українського чемпіонату – київському «Динамо». На 25-ій хвилині після навісу від Гусєва Дуглас у боротьбі з Мораєсом за верховий мяч переграв не тільки форварда Динамо, але й Бойка, оформивши автогол. На 40-ій хвилині Велозу подвоїв рахунок. У другому таймі «Дніпро» став грати цікавіше, що допомогло на 50-ій хвилині Федорчуку зробити рахунок 1:2. Але більше голів у тому матчі глядачі, яких зібралось понад 22 тисячі, так і не побачили.
На жаль, поки що немає заміни на лівому атакувальному фланзі Коноплянці. У пресі постійно з’являється інформація про те, що команду можуть залишити Калінич, Канкава, Бойко, Дуглас.
На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Дніпра» сказав:
«Як я можу керувати командою, якщо люди хочуть йти? І вони говорять це відверто. Просять відпустити чи підняти зарплату. Так що ж мені робити? Значить, мені теж треба піти. Але я ж не буду на це дивитися… Це ж «Дніпро»! Команда, яку добре знають у Європі. Два місяці тому ми грали у фіналі Ліги Європи. Значить, треба серйозно займатися командою. Можна зараз на Маркевича чи ще на когось звалити, але від цього нічого не зміниться. Але далі так бути не може», - запевнив тренер.
Вже наступного дня Мирон Маркевич висловив бажання припинити співпрацю з «Дніпром» за обопільною згодою, хоча у нього ще два роки контракту. Як повідомили ЗМІ, власник «Дніпра» Ігор Коломойський відмовився відпускати головного тренера команди Мирона Маркевича.

Павло ЯКОВЕНКО,
спортивний оглядач «СН».