Поточний № 15 (1425)

01.10.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Нива Трудова - краще спортивне село України


08.10.2015

Для розвитку і популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» проводить змагання на звання «Краще спортивне село» серед команд сільських і селищних рад.

З 25 по 27 вересня поточного року в селищі Немішаєво Бородянського району Київської області відбулися фінальні спортивні змагання на звання «Краще спортивне село України 2015 року». Представники 24 областей впродовж трьох днів змагалися з волейболу (жіночий або чоловічий) або міні-футболу, гирьового спорту, тенісу настільного, перетягування канату, та на вибір – шахи чи шашки.

Право захищати честь Дніпропетровщини було надано переможцям обласних змагань – представникам Нивотрудівської сільської ради Апостолівського району. Саме їм довелося відстоювати честь Дніпропетровщини, бо на Київщині зібралися титуловані спортсмени – представники всіх областей України.

Наші спортсмени мали велике прагнення до перемоги і їхали на Всеукраїнські змагання з єдиною метою - перемогти. Найбільш емоційними та видовищними були змагання з перетягування канату. Команда у складі майстрів спорту з перетягування канату Прядка Олександра, Гребенюка Андрія, Здробилка Сергія, Письменного Ігоря, Настенка Владислава, Рябцева Миколи та Солохи Сергія без особливих зусиль перемогла у своїй підгрупі. У фіналі наші силачі змагалися з командами Одеської, Черкаської, Івано-Франківської, Вінницької та Волинської областей. Наша команда канатників дуже сподобалася всім і тому вболівальники з інших областей емоційно підтримували нашу збірну у боротьбі за призове місце з командою Одеської області, яка ставала переможем вже два роки поспіль. І наші силачі перемогли. І це була перша, велика перемога.

У змаганнях з настільного тенісу Зановська Любов посіла перше місце серед жінок, у чоловіків Воржев Ігор - сьоме. Ці результати дали змогу у командному заліку бути нашим тенісистам другими.

У змаганнях з шашок Бездушняк Тетяна посіла друге місце, а Нивотрудівський сільський голова Любченко Олександр серед чоловіків зайняв п’яте місце. У загальному командному заліку шашкісти посіли призове друге місце.

Найважчими для нашої команди стали змагання з гирьового спорту, в яких взяли участь відразу аж три майстри спорту міжнародного класу, чемпіони світу та Європи. Враховуючи участь у цих змаганнях титулованих гирьовиків, Володимир Недбаєвський показав добрий результат. У загальному підсумку він посів шосте місце.

У змаганнях з міні-футболу збірна команда Нивотрудівської сільської ради у складі Іваненка Артема, Карпенка Олександра, Карпенка Юрія, Гарбуза Віталія, Раців Євгена і Андрія, Бекірова Ігоря, Нікульського Антона (тренер Самойленко Володимир) у загальному підсумку посіла сьоме місце.

Всі ці результати дали змогу нашій збірній команді завоювати перше місце, випередивши Одеську та Вінницьку області. Тож Нивотрудівці отримали титул «Краще спортивне село України 2015 року». Переможці та призери з видів спорту були нагороджені ювілейними медалями, грамотами та кубками. А команда-переможниця отримала Кубок, диплом та сертифікат на 8 тисяч гривень на придбання спортивного інвентарю.

Микола БЕРЕСТ, голова ДОО ВФСТ «Колос» АПК України.