Поточний № 3 (1292)

28.01.2020

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Нова ера у бджільництві!


25.09.2019

ВАШІ БДЖОЛИ БЕЗ ХВОРОБ, ВАШ МЕД БЕЗ ЗАЛИШКІВ, 
УРОЖАЙНІСТЬ МЕДУ ВИСОКА, А ВИКОРОСТАННЯ ЛЕГКЕ
Вироблений з гідролату і олій лікарських та ароматних рослин. Не залишає залишків міді. Можна використовувати у медоносний сезон. Не включає хімічних і синтетичних речовин. Не має побічних дій. 
PROBEEPLUS  підвищує продуктивність Ваших бджіл і зміцнює їхню імунну систему. Захищає ваших бджіл від хвороб, попереджає випадки смертей. Зміцнюючи опір ваших бджіл проти отруєнь, знижує їхню смертність.
PROBEEPLUS заспокоює ваших бджіл. Знижує рівень крадіжок.
Ви застосовуєте лише 1 літр PROBEEPLUS на 2400 рамок.
PROBEEPLUS  захищає здоров’я ваших бджіл, при застосуванні не викликає негативних наслідків. При постійному використанні попереджає вплив від раптових змін тепла. Завдяки тому, що препарат зміцнює ваших бджіл, вони не піддаються сезонним хворобам, з якими ви стикаєтесь, а тому це рятує вас від непотрібних витрат. Підвищуючи здатність відкладання яєць бджолиною маткою, збільшує популяцію колонії. 
За рахунок високого вмісту природних вітамінів рятує вас від відповідних затрат на бджіл. При використанні  PROBEEPLUS колір ваших бджіл стане яскравішим і живішим. PROBEEPLUS забезпечує  органічне виробництво у продукуванні меду, пилку, прополісу, маточного молока.
Ви не зможете повірити у продуктивність вашого органічного виробництва. Ви маєте змогу попередити ризик виникнення залишків у потоці меду. Ви не зможете повірити у продуктивність ваших бджіл. Ваші бджоли будуть здоровими як ніколи раніше. Препарат також збільшує виробництво меду у сотах та Вашу прибутковість. Ви більш не побачите бджіл без крил.
Сертифікат 19-07-S-0003 від 14.06.2019. 
www.probee41.com.tr