Поточний № 6 (1416)

29.03.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Нове життя оперного театру


30.10.2019

У цьому році голова обласної ради Гліб Пригунов представив творчому колективу оперного театру нового директора та художнього керівника. Ними стали Костянтин Пінчук та Володимир Назаров.
«Пройшло декілька місяців, і ми можемо говорити про результати. Ситуація в театрі змінилася на краще. Театр став активно виїжджати на гастролі, з’являються нові вистави, запрошуються відомі виконавці», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
Новий директор театру Костянтин Пінчук відзначився як досвідчений фахівець у галузі мистецтва, відомий професіонал сфери шоу-бізнесу Дніпра, Києва та всієї України.
За його ініціативи у цьому році вже заплановані великі гастролі театру: у листопаді 2019 року – балет «Лускунчик» у США; балет «Білосніжка та семеро гномів» у Франції; з 18 листопада до 15 грудня 2019 року – балет «Лебедине озеро» у Франції; з 20 грудня 2019 року до 15 січня 2020 року – балет «Лебедине озеро» у Китаї; з 27 січня до 1 лютого 2020 року – балет «Лебедине озеро» у Польщі; з 12 січня до 10 лютого 2020 року – опера «Набукко» у Голландії; з 27 січня до 10 лютого 2020 року – опера «Борис Годунов» в Італії.
 Окрім того, театр за останні 10 років вперше звертається до жанру оперети. «Містер Ікс» – це вже буде друга оперета в репертуарі театру. У виставі зайняті солісти опери, артисти хору, балету, мімансу та симфонічний оркестр театру. Для постановки були створені незабутні образи, яскраві костюми та декорації.
«Я завжди наголошую – театр повинен заробляти своєю творчістю, виставами і гастролями. У минулі роки з боку спільноти було багато зауважень, що в театрі постійно проходять виставки та ярмарки. Втім, нам вдалося це змінити, за що я вдячний новому художньому керівнику Володимиру Назарову та директору театру Костянтину Пінчуку. Бажаю більше успішних прем’єр та аншлагів», – підсумував голова обласної ради Гліб Пригунов.