Поточний № 16 (1404)

07.10.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Новому року - творчість, майстерність і натхнення!


03.01.2013

У Дніпропетровському навчально-виробничому центрі №2 (далі ДНВЦ-2) відбувся незвичний Новорічний карнавал. Його учасниками стали учні різних спеціальностей, яких об’єднав святковий настрій.

ПОМІЧНИКАМИ, як завжди, були педагоги і музичні керівники. Кожен вносив свою часточку: кухарі - кондитери готували солодощі, а монтажники експозицій та художньо-оформлювальних робіт розкрили своє бачення щодо виготовлення карнавальних костюмів та оформлення сцени.
Кожен учасник зміг розкрити не тільки свій талант, а й майстерність, яку набув у стінах ДНВЦ-2. Основним показником рівня кваліфікації майбутніх фахівців є професійна компетенція, що поєднує знання, вміння та

навички. І саме тут, на святі, кожен розкрив свої здібності. Неперевершеними були виступи усіх чотирнадцяти учасників конкурсу. На огляд журі діти представили номери «домашнього завдання».
Свято відкрив голова журі, директор Віктор Кривозуб. Він по-батьківському подякував усіх, хто був причетний до оформлення «казкового палацу». З першого виходу героїв на сцену, глядацька зала наповнилася оплесками, сміхом, підхопивши гучну пісню «Ялинонька». Захоплюючими були привітання Снігуроньки, Діда Мороза та Зайчика.
Переможцями у номінації «Артистичність» стали Тетяна Моісеєнко, Михайло Москалець та Ліза Тарасенко. Звання «Краща маска свята» одержав Сергій Філін. Ганна Буженко за оригінальний костюм стала «Міс Сценічність». Неперевершеною була Дар’я Сірко – відмінниця навчання. За чарівність і талант майстриня слова одержала приз журі «Прима гумору».
Всі діти представили свої творчі роботи - домашні завдання майстрів виробничого навчання. Це були новорічні дива, адресовані працівникам ЗМІ, які висвітлюють цікаве та різноманітне життя у ДНВЦ-2. Витвори під назвою «Калейдоскоп цікавих сторінок» дісталися газеті «Сільські новини».

Елеонора ГУТКІНА, методист з профорієнтації.

Фото. Відмінниця навчання Др’я Сірко виборола звання «Прима гумору».
«Калейдоскоп цікавих сторінок» від учнів
ДНВЦ-2 вручила газеті «Сільські новини» методист з профорієнтації Елеонора Гуткіна