Поточний № 2 (1412)

04.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Обіцянку виконали!


26.09.2018

Краще спортивне село України - Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області

20-23 вересня у Ворохті відбулися всеукраїнські спортивні змагання Громадської організації ВФСТ «Колос» серед команд сільських і селищних рад «Краще спортивне село України 2018 року». До Франківщини прибули представники 23 областей (крім Закарпатської). На урочистій церемонії відкриття, прихильників здорового способу життя привітав голова ВФСТ «Колос» Олександр Мендусь.
Сільські спортсмени змагалися у п’яти видах спорту з семи (на вибір): міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, перетягування канату, настільний теніс, шахи, шашки. Дніпропетровщину, як ми вже повідомляли, представляла команда села Нива Трудова Апостолівського району. Наводимо результати виступу наших спортсменів. У турнірі з перетягування канату ми підтвердили чемпіонське звання і зайняли перше місце. Не менш видовищними були змагання з волейболу серед жінок, де у безкомпромісній боротьбі завдяки підтримці районних керівників товариства «Колос», які приїхали підтримати нашу команду, нам вдалося зломити супротив одеситів – переможців минулого року та хмельничан, що і визначило в подальшому нашу перемогу. Зовсім трохи не вистачило нам везіння у змаганнях із шахів, де ми зупинилися за крок до перемоги і посіли друге місце.
Складнішим виявився виступ у змаганнях з настільного тенісу, де ми потрапили у фінальну частину і посіли почесне третє місце. В останньому виді програми з гирьового спорту визначався переможець у загальнокомандному заліку. Для перемоги нашої команди представнику Дніпропетровщини потрібно було посісти місце не нижче 9-го. І Володимир Надбаєвський успішно з цим впорався, що дозволило нам  випередити одеситів на один бал, а черкащан – на вісім. Інші області значно відстали від трійки призерів.Отож обіцянку повернутися додому переможцями спорстсмени Ниви Трудової виконали.
Велику подяку хочу висловити Дніпропетровській обласній державній адміністрації за фінансову підтримку, а також голові Апостолівського районного осередку «Колоса» Сергію Павлюку, його заступнику Олені Семенас за титанічну роботу з підготовки команди до цих змагань.
Микола БЕРЕСТ, 
голова ГО ДТО ВФСТ «Колос».