Поточний № 6 (1416)

28.03.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Осінній призов завершився


26.12.2019

Близько 1500 новобранців Придніпров’я поповнили українське військо

Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки планові завдання з осіннього призову на строкову військову службу повністю виконав. Загалом з Дніпропетровщини з початку призовної компанії «Осінь-2019» до військових частин Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України для подальшого проходження строкової військової служби за було призвано майже 
1500 юнаків.
Для виконання планових завдань до міських та районних ТЦК та СП області було викликано близько 5000 громадян, що підлягали призову. З ними було проведено комплекс заходів щодо уточнення їх придатності до військової служби, вивчено морально-ділові якості та спроможності виконувати завдання за призначенням під час проходження військової служби.  
– Ми виконали якісний відбір серед тих, хто зможе з гідністю виконати свій громадянський обов’язок та повернутися до цивільного життя впевненою в своїх силах, сильною фізично та сформованою особистістю, – зазначив військовий комісар Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  полковник Олег Котелевець. – Впевнений, що частина цьогорічних призовників згодом виявлять бажання укласти контракт на проходження військової служби.
Серед тих, хто нещодавно розпочав військову строкову службу – чемпіон Дніпропеnровської області з рукопашного бою та козацького гарту 20-річний Дмитро Марченко. Як тільки розпочався осінній призов, хлопець не чекав повістки, а сам прибув до військкомату.
– Я довго готувався до служби в армії – добре навчався та займався спортом, – розповів Дмитро під час відправлення до війська. – Мої мрії збулися, і я буду прикордонником. Сподіваюсь, що служба буде легкою та в майбутньому забезпечить моє зростання. 
Під час призову всі кандидати на військову службу пройшли ретельне медичне обстеження та професійно-психологічний відбір, а після висновків  призовної комісії щодо придатності до служби були направлені до навчальних центрів для здобуття військово-облікових спеціальностей. Служитимуть чоловіки рік-півтора,  залежно від рівня освіти. 
Жоден із них не залучатиметься до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.
Побажаймо ж нашим захисникам гідно відслужити у війську!