Поточний № 2 (1412)

27.01.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

ПЕРЕДЗИМ


25.11.2010

У найближчі 10 діб Україну чекає мороз, ожеледь та інші неприємності. Гідрометеорологічний центр попереджає про погіршення погодних умов у північних, західних, а також частині центральних областей з 25 листопада. Про це на прес-конференції сказав начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда.

За його словами, протягом найближчих 10 днів через територію України переміститься 5 активних атмосферних циклонів, при цьому найбільш активний циклон очікується 29-30 листопада. Це призведе до погіршення погодних умов, особливо на території північних, західних і частини центральних областей. Так, вже в період з 25 по 30 листопада очікується зниження температури повітря на зазначених територіях уночі до 1-6 градусів морозу, вдень - близько 0.
Деяке посилення морозів варто очікувати 1-2 грудня на території Волинської, Вінницької і Львівської областей - зі зниженням до 5-10 градусів морозу.
При цьому морозний характер погоди, за словами Кульбіди, буде зберігатися в північній, західній і частині центральної територій України до 10 грудня. З 26 листопада тут очікується поява сніжного покриву, що збережеться до 3 грудня.
Крім того, начальник Гідрометцентру повідомив, що зміна погодних умов буде супроводжуватися досить великою кількістю небезпечних явищ зимового характеру, таких як випадання сильного снігу, налипання мокрого снігу на дротах і деревах, ожеледь, посилення швидкості вітру до штормових позначок - 15-24 м/с.
Як повідомлялося, Гідрометеорологічний центр очікує нинішньої зими переважно підвищену температуру повітря з різкими нетривалими похолоданнями, з дощами і снігом.