Поточний № 20 (1408)

05.12.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Перемога з характером


30.08.2012

Всупереч тому, що на 20-й хвилині матчу «Волинь» першою відкрила рахунок, «Дніпро» зумів забити ще два м’ячі і отримав важливу перемогу, яка дозволила команді залишитись у трійці лідерів.

МИНУЛОЇ НЕДІЛІ на «Дніпро-арену» прийшло понад 14 тисяч небайдужих прихильників команди. На початок матчу, який припав цього разу на 17 годину 30 хвилин, термометр показував плюс 32 вище нуля. Тож грати за такої задухи обом командам було не вельми комфортно. А якщо врахувати, що футболісти «Дніпра» ще не відновилися після матчу з чеським «Слованом», завдання ще ускладнювалося. Хоча вже зараз слід налаштовуватись саме на такий розклад матчів, коли впродовж тижня треба сповна віддаватися і в іграх внутрішнього чемпіонату, і в іграх Ліги Європи, куди, сподіваємось, дніпряни повинні потрапити.
До 20-ї хвилини матч проходив з перевагою «Дніпра». Однак перший момент, створений волинянами на 20-ій хвилині, завершився взяттям воріт дніпрян. Гол на свій рахунок записав Суботіч. І дуже важливо, що цього разу «Дніпро» зібрався із силами і вже через три хвилини завдяки комбінації, створеній капітаном Ротанем та нападником Каліничем, зрівняв рахунок.
Хорошу нагоду подвоїти рахунок мали Руслан Ротань та Олександр Алієв. Останній, до речі, все активніше вписується в командну гру «Дніпра» і його присутність на полі стає досить доречною.
Після перерви Олійника замінив Зозуля. А вже на 47-ій хвилині після передачі технічного Джуліано Олександр Алієв точно пробив під дальню штангу з правого флангу штрафної. Таким чином, рахунок став 2:1 на користь «Дніпра». І це дещо заспокоїло господарів. Оскільки лучанам втрачати було нічого, вони почали рватися до редутів голкіпера «Дніпра». І вже на 57-ій хвилині бразилець Рамон міг зрівняти рахунок, аби не миттєва реакція Яна Лаштувки. Далі ініціативною володіла то одна, то інша команда. Були непогані моменти для взяття воріт у Ротаня та Калінича. Вже у додатковий час нерви дніпропетровських уболівальників перевірили гравці «Волині». Але знову на своєму місці надійно стояв голкіпер Лаштувка.
Вже на післяматчевій прес-конференції головний тренер дніпрян Хуанде Рамос відзначить, що команда отримала важливу перемогу, зважаючи на те, що попередня гра була за три дні до цього і футболісти не повною мірою могли відновити свої сили.
Наставник «Волині» Анатолій Дем’яненко у свою чергу привітав «Дніпро» з перемогою, яку команда, за його словами, заслужила.
У четвер, 30 серпня, на «Дніпро» чекає чи не найвідповідальніша гра року з чеським «Слованом» у Дніпропетровську. За сумою двох ігор (перший матч у Ліберці завершився нічиєю 2:2) у груповий турнір Ліги Європи пройде одна з цих двох команд. Будемо сподіватися, що нею буде саме «Дніпро».

Олексій ПЕТРЕНКО, спортивний оглядач «Сільських новин».
Турнірну таблицю очолює «Шахтар» - 21 очко, на другому місці – «Динамо» - 18 очок. У «Дніпра» після семи турів третє місце і 17 очок.