Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Переможці змагань визначені!


07.09.2017

До Дня фізичної культури та спорту України Дніпропетровська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України щорічно проводить спартакіаду серед ветеранів сільського фізкультурно-спортивного руху. Цього разу право прийняти IV комплексну спартакіаду отримав Царичанський район. 

Минулої суботи на центральному стадіоні «Діброва» у  Царичанці змагалися 260 спортсменів з 13 районів Дніпропетровщини з 8 видів спорту: волейбол, дартс, гирьовий спорт, міні-футбол, настільний теніс, легкоатлетичний крос, шахи та шашки. Урочисте відкриття змагань провели олімпійський чемпіон з важкої атлетики 1976 року Юрій Зайцев, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Чесноков та заступник голови обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олена Шаталова. 
У результаті захоплюючих змагань  на перше місце з волейболу вийшла команда  з Царичанського району, другими стали волейболісти Дніпровського району, а третє – посіли спортсмени з Апостолівського району. З  гирьового спорту  перемогу вибороли важкоатлети з П’ятихатського району,  друге – з Магдалинівського і третіми стали спортсмени із Солонянського району. У змаганнях з дартсу першими знову були з  Царичанського району, другими з Петриківського і третіми – з  Апостолівського району. 
 З міні-футболу найкращою виявилася команда  Новомосковського району, друге місце вибороли футболісти Верхньодніпровського, а третє – Апостолівського району, який представив ще і найкращих  тенісистів, що вибороли перемогу своєму району,  другими були майстри ракетки з  Томаківщини і третіми з Магдалинівського району. 
Змагання з легкоатлетичного кросу на перше місце вивели Верхньодніпровський район, друге дісталось Апостолівському, а третє – Дніпровському. І нарешті шахи. Найкращими шахістами був представлений П’ятихатський район, другими стали шахісти з Верхньодніпровського району і третіми – з Магдалинівщини. Шашки: перше місце дісталося Верхньодніпровському, друге – Апостолівському, а третє – Магдалинівському району.
У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени Апостолівського району, на   другому місці - Верхньодіпровський район, і третє місце  вибороли для себе спортсмени Магдалинівського району.
Микола БЕРЕСТ,
голова ДОО ФСТ «Колос» 
АПК України.