Поточний № 19 (1206)

25.05.2018

Переможці змагань визначені!


07.09.2017

До Дня фізичної культури та спорту України Дніпропетровська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України щорічно проводить спартакіаду серед ветеранів сільського фізкультурно-спортивного руху. Цього разу право прийняти IV комплексну спартакіаду отримав Царичанський район. 

Минулої суботи на центральному стадіоні «Діброва» у  Царичанці змагалися 260 спортсменів з 13 районів Дніпропетровщини з 8 видів спорту: волейбол, дартс, гирьовий спорт, міні-футбол, настільний теніс, легкоатлетичний крос, шахи та шашки. Урочисте відкриття змагань провели олімпійський чемпіон з важкої атлетики 1976 року Юрій Зайцев, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Чесноков та заступник голови обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олена Шаталова. 
У результаті захоплюючих змагань  на перше місце з волейболу вийшла команда  з Царичанського району, другими стали волейболісти Дніпровського району, а третє – посіли спортсмени з Апостолівського району. З  гирьового спорту  перемогу вибороли важкоатлети з П’ятихатського району,  друге – з Магдалинівського і третіми стали спортсмени із Солонянського району. У змаганнях з дартсу першими знову були з  Царичанського району, другими з Петриківського і третіми – з  Апостолівського району. 
 З міні-футболу найкращою виявилася команда  Новомосковського району, друге місце вибороли футболісти Верхньодніпровського, а третє – Апостолівського району, який представив ще і найкращих  тенісистів, що вибороли перемогу своєму району,  другими були майстри ракетки з  Томаківщини і третіми з Магдалинівського району. 
Змагання з легкоатлетичного кросу на перше місце вивели Верхньодніпровський район, друге дісталось Апостолівському, а третє – Дніпровському. І нарешті шахи. Найкращими шахістами був представлений П’ятихатський район, другими стали шахісти з Верхньодніпровського району і третіми – з Магдалинівщини. Шашки: перше місце дісталося Верхньодніпровському, друге – Апостолівському, а третє – Магдалинівському району.
У загальнокомандному заліку перемогли спортсмени Апостолівського району, на   другому місці - Верхньодіпровський район, і третє місце  вибороли для себе спортсмени Магдалинівського району.
Микола БЕРЕСТ,
голова ДОО ФСТ «Колос» 
АПК України.