Поточний № 14 (1424)

21.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Покровський фінал у Покровському


28.11.2016

У напруженому протистоянні за Кубок ДОО ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу на призи газети «Сільські новини» перемогу вибороли гравці ФК «Титан-Зоря-2», здолавши своїх земляків з ФК «Перемога» з рахунком 2:0.

ВСЬОГО до фіналу дійшло шість команд – «Енергетик» (Апостолівський район), «Агро КРМ» (Павлоградський район), «Васильківка», «Петропавлівка», «Перемога» та «Титан-Зоря-2» з Покровщини.

Як розповіла заступник голови РДА Людмила Давиденко, спортивна Покровщина розвивається завдяки небайдужим керівникам, зокрема Анатолію Пуцчі, Володимиру Брацилу та ін. І якщо донедавна профілюючим видом спорту був футбол, то зараз значна увага приділяється боксу та вільній боротьбі. Серед юніорів з боксу – покровці Вікторія Козинська та Віталій Старченко, які стали чемпіонами України. Окрім всього, за словами Людмили Олександрівни, повноцінна робота районного Палацу спорту дає змогу займатися там не лише професійним спортсменам, а й багатьом жителям селища Покровське та навколишніх сіл. Взимку тут функціонує ще й два басейни.

Змагання розпочалися. Їх обслуговували досвідчені судді – Володимир Листопад, Володимир Гончаров, Юрій Івашина, Володимир Іваненко. У першому поєдинку команда Петропавлівки мінімально перемогла «Агро КМР». Досить цікаву гру демонстрували спортсмени із Зеленодольська, Васильківки. А ось у фінал вийшли дві покровські команди – «Перемога» та «Титан-Зоря-2». До речі, підтримати своїх підопічних приїхав і президент клубу «Титан-Зоря» Анатолій Пучка.

«Наша основна команда «Титан-Зоря» виступає в екстра-лізі Чемпіонату України з футзалу, - розповів Анатолій Давидович. – Це єдина сільська команда майстрів, яка показує досить пристойні результати: місяць тому «Титан-Зоря» з рахунком 5:0 перемогла чемпіона України – харківський «Локомотив». Ми хочемо, щоб дедалі більше розкривався талант місцевих футболістів. У свій час ми побачили завдатки Валерія Легчанова, допомогли йому. Зараз він – тренер збірної України. Троє футболістів у нас – з окупованого Донбасу. Для команди створено належні умов для тренувань і відпочинку у районному Палаці спорту, де переобладнано і відремонтовано приміщення ФК «Титан-Зоря».

Тривалий час рахунок був 1:0 на користь команди Анатолія Пучки. Наприкінці матчу «титано-зорянці» подвоїли свою перевагу. З чим ми і привітали Анатолія Давидовича.

Капітан команди Андрій Петренко під час отримання переможного Кубка повідомив, що свою перемогу хлопці присвячують воїнам АТО, які захищають рідну землю від російських найманців. А ще розповів, що команда «Титан-Зоря-2» створена, аби підготувати молодь для основної команди.

«Наступного року керівництво клубу встановить паркетне покриття футзалу, всі інші умови для нас вже створені, і нам залишається лише добре грати та показувати високий рівень, що ми і робимо», - наголосив Андрій Петренко.

Іван БОЙЧЕНКО. сел. Покровське, Дніпропетровська область.

На знімку: переможці змагань – команда«Титан-Зоря-2».