Поточний № 11 (1421)

09.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Полку гвалтівників прибуло


28.07.2011

З інтервалом у декілька діб на Запоріжжі і Буковині скоєно низку жахливих сексуальних злочинів щодо дітей. У курортному Бердянську 26-річний молодик, гостюючи у своєї 32-річної пасії, вирішив позбиткуватися над її трирічною донькою. У такий спосіб нелюд вирішив помститися новій коханці, яка зі своєю подругою нібито кепкувала з нього під час застілля. Аби жінки не здогадалися про його намір, молодик сказав, що сходить з малою до супермаркету. Подруги «під шафе» повірили, хоча мало що знали про «потенційного батька».

НАДВЕЧІР жінка схаменулася і звернулася до міськвідділу міліції. Вже о третій годині ночі оперативно-слідча група знайшла дівчинку на вулиці Чапаєва. Збоченець зізнався, що мав намір тримати дитину в орендованій квартирі щонайменше дві доби. На жаль, екс-зек встиг поглумитися над нещасним дитям. З ним працюють медики, в тому числі і психологи, а слідчі - з ґвалтівником і горе-матір‘ю, яка уможливила наругу над донькою.
Двома днями пізніше правоохоронці розшукували ще одного ґвалтівника. У Дніпрорудному (Василівський район) ситуація аналогічна: давно поклавши око на доньку своєї коханки, 40-річний «друг сім‘ї» таки вчинив наругу над чотирнадцятирічною, а затим взявся за її подружку. Та була на рік молодшою, однак чинила шалений опір. Тоді розлючений ґвалтівник зарізав її і вистрибнув через балкон.
Шукали його недовго, позаяк політ з четвертого поверху завершився переломом обох ніг і хребта. Наразі зловмисник під охороною співробітників міліції приходить до тями у реанімації, звідки йому один шлях – на лаву підсудних, звідти – у зону. Мабуть, на довічне ув‘язнення.
…Днями ж прокуратура Чернівецької області порушила карну справу щодо керівника релігійної організації протестантів (тут було 30 осіб) села Котелеве Новоселицького району, повідомляє «Україна молода». Під час обшуку помешкання міліція встановила, що там проживали 25 осіб, у тому числі 14 дітей. Лідера секти ATARVE затримали, її учасникам інкримінують злочини за трьома стаття Кримінального кодексу України, у тому числі й розбещення та незаконне позбавлення волі дітей. У його оселі знайшли велику кількість ритуальних ножів, які відправили на експертизу.
Як розповів заступник начальника обласної міліції Олег Попов, підозрюваний мав по сім дітей від дружини і співмешканки (її «божий чоловік» тримав прикутою ланцюгом до ліжка – аби не втекла!), одна неповнолітня вагітна…
Прикметно, що селяни давно розповідали про «месію» жахливі речі, однак правоохоронці не реагували. Навіть після смерті 20-річної Каріни Черешневської: молода сектантка, доведена до дистрофічного стану, не винесла народин. Від того ж таки, напевне, вождя сектантів. Їхні діти, до речі, до школи не ходять, жінки народжують удома, а Каріну в моргу родичі-односельці «забули», і забирав її дідусь з іншого села…
Про таку «мораль», переплетену з низкою злочинів, знали і державні мужі Новоселиці, й охоронці права – точніше, «правопохоронці». Подали ознаки дій лише тоді, як «гримнуло»! Хіба ж тільки одного такого треба судити?

Андрій БАГНЮК.