Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Порчу» зняли за 4 тисячі гривень…


12.05.2011

До чергової частини міліції зателефонувала 73-річна пенсіонерка, яка розповіла, що вона й не помітилая, як лишилася чотирьох тисяч гривень, які віддала невідомій жінці.
Правоохоронцям Марія Вікторівна також розповіла, що того дня, на вулиці, до неї підійшли дві жінки та завели розмову про купівлю старих чорно-білих телевізорів. Так, пані Марія згадала, що у самої під столом стоїть такий телевізор: «Чому б копійчину зайву не заробити», - подумала пенсіонерка.
Зайшовши до старенької в будинок, гості одразу направилися дивитись «товар», а потім почали розмови про ціну. Та поки визначали ціну телевізора, одна з жінок згадала, що володіє даром ясновидиці й запропонувала поворожити господині. Бабуся погодилася. Те, що розповіла їй «ворожка», налякало Марію Вікторівну. Жінка сказала, що на її єдиного сина навели порчу. Як же вона могла не спробувати допомогти рідній кровинці.
Гості ж почали діяти вже за добре відомою схемою. Для зняття порчі «ясновидиця» запропонувала провести обряд, мовляв, дізнатися, хто ж таке міг зробити? Для цього потрібна була кружка з водою, ікона та гроші.
Не замислюючись, господиня принесла гроші зі схованки, а все інше було поруч. Розпочався обряд, під час якого «ворожка» шепотіла над кружкою з водою, занурювала краєчки грошей у воду та робила інші дивакуваті речі. Нарешті обряд закінчився, а гроші повернули господині з умовою, що їх треба терміново закопати в землю. Пані Марія погодилася, та спочатку відправила «добродійок» з подвір’я. А коли йшла закопувати власні гроші, жінка вирішила перерахувати заощадження. Так, недорахувалась більше чотирьох тисяч гривень…
Правоохоронці знайшли «ворожку» через 2 дні в одному з сусідніх сіл. Вину свою шахрайка визнала одразу. А от про свою подругу, з якою була у старенької, нічого не розповіла, мовляв, познайомилися з нею за кілька годин до «сеансу».
Стосовно «ясновидиці» порушено кримінальну справу за ст. 190, ч. 1 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Ведеться розшук другої жінки, причетної до скоєння цього злочину.

СЗГ Шосткинського МВ УМВС України в Сумський області.