Поточний № 41 (1378)

25.10.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Президент побував у Слобожанському і Дніпрі


20.12.2018

Сучасний спорткомплекс у Слобожанській ОТГ приймає перші змагання з футзалу. Перший удар по м’ячу зробив Президент України Петро Порошенко. Соцоб’єкт звели у центрі громади за рік. На 3 тисячах квадратних метрів – спортзал, зали для фітнесу та силових видів спорту, а ще – тренерські, роздягальні, душові.
 «Децентралізація дає можливість будувати та розвивати села. Дніпропетровська область сьогодні має унікальні здобутки. Понад 80% людей в сільській місцевості вже об’єдналися в громади. Люди самі визначають, як розпоряджатися своїми грошима, – зазначив Президент України Петро Порошенко. – Хочу подякувати всім, хто долучився до будівництва цього комплексу».
Того ж дня Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Шевченка у рік свого століття отримав статус національного. Привітати акторів до театру очільник держави завітав разом із дружиною Мариною Порошенко.
А в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України пройшов молебень за Україну та Українську помісну православну церкву за участі президента.
На знімку: біля Храму Різдва Пресвятої Богородиці у Дніпрі.