Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Привітання


18.11.2010

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ 
АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ!
Прийміть щирі вітання з професійним святом!
День працівника сільського господарства - це свято дбайливих господарів, чиї знання, вміння та щоденна копітка праця примножують славу нашого рідного краю.
Цей день підбиває підсумок напруженого, сповненого клопотами сільськогосподарського року. Саме він переконливо доводить, що трудівники села вміють досягати високих результатів. Завдяки Вашій наполегливій праці та успішному господарюванню агропромисловий комплекс Дніпропетровщини посідає одне з провідних місць серед регіонів України.
Сільське господарство - це стратегічна галузь у розвитку Дніпропетровщини. Розвиваючи АПК, ми стимулюємо розвиток багатьох суміжних галузей. Наша область, яка посідає друге місце в країні за площею сільськогосподарських угідь, має бути лідером у цій сфері!
У цей святковий день від усього серця бажаємо всім аграріям регіону міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту та злагоди! Нехай примножуються Ваші трудові досягнення, щедро і рясно колосяться ниви. Успіхів у роботі задля процвітання Дніпропетровщини та всієї України!

З повагою Олександр ВІЛКУЛ,
голова Дніпропетровської облдержадміністрації.
Євген УДОД, голова Дніпропетровської облради.