Поточний № 10 (1420)

30.05.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Робимо все, щоб держава-агресор не мала жодної ниточки, за яку могла б смикати українське суспільство 


11.12.2022

Звернення Президента України Володимира Зеленського
Бажаю здоров’я, шановні українці!
Сьогодні в нас доволі насичений день.
Провів засідання Ставки. Ситуація на передовій, відновлення енергетики, розвіддані про плани й розрахунки окупантів, внутрішні виклики. Все детально опрацьовуємо.
Тривають відновлювальні роботи на півдні нашої країни – робимо все, щоб повернути світло Одещині. Станом на цей час в Одесі та інших містах і районах області вдалося частково відновити постачання. Робимо все, щоб вийти на максимум можливого в умовах після російських влучань.
Але зараз Одеський регіон усе ще серед тих областей, де найбільше відключень.
Київ і область, Львівщина, Вінниччина, Тернопіль і область, Чернівці й область, Закарпаття, Сумщина, Дніпропетровщина – ситуація залишається дуже складною. Працюємо постійно з партнерами, щоб полегшити ситуацію й дати нашим людям більше можливостей, більше електрики.
Наступний тиждень буде важливим із цього погляду. Саміт G7, конференція у Франції щодо відновлення та стійкості України взимку, заходи на рівні Європейського Союзу... Готуємося до участі, очікуємо важливих результатів.
Говорив сьогодні з Президентом Макроном. Це була доволі тривала розмова – понад годину – і дуже змістовна. Оборона, енергетика, економіка, дипломатія... Координуємо кроки, готуємося до реалізації нашої формули миру – пан Президент Макрон її підтримує, і це для нас дуже важливо.
Сьогодні ж говорив з Президентом Туреччини Ердоганом. Як завжди, дуже конкретна розмова. І про те, що важливо не лише для України й Туреччини, а що має справді глобальне значення.
Обговорили можливості з розширення нашого чорноморського експортного коридору. Подякував за підтримку нашої гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine – «Зерно з України».
Домовилися про деякі важливі спільні кроки на найближчий час.
Сьогодні ж – пізніше – запланована розмова з Президентом Сполучених Штатів Байденом. Подробиці й результати – після завершення розмови.
І ще одне.
Рішенням Ради національної безпеки і оборони України застосовані санкції проти семи осіб. Робимо все для того, щоб держава-агресор не мала жодної ниточки, за яку могла б смикати українське суспільство.
Дякую всім, хто захищає нашу державу! 
Дякую кожному й кожній, хто воює за Україну! 
Вічна пам’ять усім, чиї життя забрали російські терористи!
Слава Україні!
Джерело: www.president.gov.ua