Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Сергій Тігіпко заявив про початок громадського обговорення пенсійної реформи


05.01.2011

У січні-лютому триватиме громадське обговорення проекту пенсійної реформи. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко під час години уряду в парламенті, відповідаючи на запитання Миколи Томенка щодо необхідності згоди суспільства на внесення змін до пенсійноъ системи.
«Весь січень і лютий ми будемо проводити зустрічі з професіоналами, з людьми, з представниками різних категорій і професій. 16 лютого будуть слухання в парламенті, після цього – перше і друге читання”, – повідомив урядовець.
Він також підкреслив, що з 21 грудня почалося обговорення пенсійної реформи на сайті Міністерства соціальної політики.  
«Це чутлива реформа. Нам потрібно слухати всіх. Ми зможемо збалансувати всі питання, врахувати пропозиції», – додав Тігіпко.
Віце-прем’єр повідомив, що Кабінет Міністрів підготував групи фахівців від Пенсійного фонду та соціальних служб у кожній області, які працюватимуть над роз’ясненням реформи на зустрічах з людьми та в засобах масової інформації.
Нагадаємо, з питань пенсійної реформи працює телефон гарячої лінії  - 0 800 500 392. У робочі дні - з 9-ї до 18-ї. Всі дзвінки по Україні безкоштовні. Також можна звертатися у контакт-центр Пенсійного фонду України: 0 800 503 753. У робочі дні - з 8-ї до 20-ї, в суботу - з 8-ї до 14-ї. Неділя - вихідний.