Поточний № 2 (1412)

28.01.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Сила жінки


17.03.2011

Зоя Сухоставська

Здавна жінку називають берегинею сімейного вогнища. Жінка-мати, жінка-господиня, жінка-кохана… Це вона створює затишок в оселі, піклується про чоловіка, виховує дітей. Кожного дня у неї - купа справ. Та, зазвичай, не обмежується вона сімейними турботами, прагнучи ще й реалізувати себе як особистість, збудувати кар’єру, самоствердитися професійно. Звідси й з’являються успішні жінки-керівники, науковці, політичні діячі тощо.
Про те, як вдається поєднувати ліричне жіноче начало з практичною нібито не жіночою професією, кореспондент «СН» поцікавився у голови Златоустівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровщини Зої Сухоставської. Зоя Борисівна вже п’ять років піклується про добробут місцевої громади. Та для неї це не перший досвід на керівній посаді. До цього десять років працювала сільським головою у сусідній Веселівці. Хороший керівник, на її думку, має завжди відповідати за сказане, бути вірним своєму слову. А ще, звичайно ж, щиро любити людей.
- Любити людей, - пояснює Зоя Борисівна, - для сільського голови поняття не абстрактне. Це значить створювати для своїх односельців гідні умови життя (щоб був в оселях газ, чиста вода, на вулицях - відремонтовані дороги та освітлення, працювали дитячі садки й школи тощо). Завдяки підтримці області та району, а також місцевих агроформувань (АФ «Імпекс», «Каскад», «Квасова») за п’ять років нам вдалося вирішити чимало нагальних для селян проблем. Скажімо, в усіх чотирьох селах нашої сільради (Златоустівка, Новогригорівка, Андрусівка, Кам’янське) маємо дороги з твердим покриттям. У цьому році в Златоустівці відкрили спортивно-юнацький клуб, де зможе змістовно проводити вільний час сільська молодь. Виділені кошти і вже у квітні розпочнеться реконструкція місцевої котельні, що раніше працювала на твердому паливі, під газ. Словом, спільними зусиллями зроблено вже багато. А ще більше - в планах.
Жінка, яка вміє навести лад у власному домі, а ще вірить у свої сили та не пасує перед труднощами, переконана Зоя Сухоставська, і на керівній посаді аж ніяк не поступатиметься представникам сильної статі.

Юлія ДУЛАНОВА.