Поточний № 20 (1408)

04.12.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Спорт і труд поруч ідуть


16.10.2015

Напередодні Дня харчовика на затишному спортивному комплексі у селі Губиниха Новомосковського району зібрались на обласні спортивні змагання працівники підприємств, які входять до складу Дніпропетровського обкому профспілки працівників харчової, переробної та суміжних галузей, очолюваного Анатолієм Біликом.
ВІН, зокрема, щиро привітав учасників змагань зі святом і відзначив, що працівники переробних підприємств та агропромислового комплексу вміють не лише добре працювати, а й організовувати своє дозвілля. А кошти на проведення таких спортивних змагань можна знайти, оскільки підприємства галузі нарощують обсяги виробництва якісної продукції.
Начальник управління агропромислового розвитку ОДА Вадим Удовицький відзначив, що ці змагання проходять під егідою ще й фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
«А колос нас усіх об’єднує і закликає до миру, - відзначив Вадим Олексійович. – Приємно, що агроформування Новомосковщини цьогорік вибороли першість на збиранні ранніх зернових і зробили значний внесок у хлібні засіки Дніпропетровщини і всієї країни. І ті, хто ще вчора змагались на жнивах, сьогодні мають сили і бажання змагатись у спорті.
Своїми думками поділився і народний депутат Вадим Нестеренко:
«Дякуючи Богу, аграрії області отримали пристойний врожай, що дає змогу не тільки підвищити соціальні стандарти, зокрема орендну плату за паї і зарплату, а й виділяти кошти на проведення спортивних змагань. Вважаю, що на сьогодні АПК є локомотивом української економіки. І спроби уряду позбавити аграріїв пільгового оподаткування та пільгового режиму ПДВ отримують супротив як самих сільгоспвиробників, так і депутатів-аграріїв, які відстоюють дотримання коаліційної угоди щодо збереження пільгового оподаткування аграріїв до 1 січня 2018 року.
Головний суддя змагань з перетягування канату Борис Сніжковський уважно перевіряє екіпіровку спорстменів. У капітана СТОВ «Злагода» Олександра Пархоменка невідповідне взуття – кросівки з шипами. Суддя наказує змінити амуніцію, але Олександр довго не роздумує, знімає кросівки, залишившись в одних шкарпетках. У першому турі «Злагода» перемогла з рахунком 2:1 команду «Агротехсервісу».
Хоча, як сказав капітан і він же голова профспілки 11 хлібозаводу Дмитро Тищенко, того дня переможцями були всі – гарно провели час, поспілкувались, отримали позитивну енергію. А зі своєї команди капітан виділив Петра Шаповала, Михайла Розумовського, Юлію Карпачову.

Павло ЯКОВЕНКО.