Поточний № 20 (1408)

07.12.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Такий би спорткомплекс кожному селу!


30.08.2012

На День Незалежності у Маломихайлівці Покровського району відкрили спортивний комплекс

Про такий подарунок односельці навіть не мріяли. Але це сталося. В центрі села, поруч із середньою школою, товариство «Україна» (голова О. Пучка) збудувало прекрасний комплекс з усіма необхідними для проведення змагань і заняття спортом атрибутами. А це не тільки зелений газон футбольного поля, а й трибуни для уболівальників, роздягальні й душові для спортсменів. Окрім того, неподалік футбольного поля звели дитячий майданчик з багатьма ігровими знаряддями. З іншого боку виріс сучасний ангар, в якому розміщені тенісні столи, більярд і напільні шахи. Шкільний спортзал обладнали найрізноманітнішими тренажерами.
ПРИЄМНО відзначити, що вже з першого дня все це почало функціонувати. Тож тепер молоді (а її в Маломихайлівці багато) є де проводити дозвілля. Аби хлопці та дівчата не відривалася від землі, створюють їм тут необхідні умови для цивілізованого життя. До речі, за словами Олега Пучки, ТОВ «Україна» на соціальні питання щороку виділяє понад мільйон гривень. Коштом товариства збудовано і діє двоповерховий дитячий будинок сімейного типу. Ще раніше передали сільській громаді в користування відремонтований будинок медичної амбулаторії. У центрі села збудували красуню церкву, до якої з кожним роком все більше прилучається православних парафіян.
Особлива увага приділяється з боку товариства місцевій школі. Тут навіть запроваджені стипендії для відмінників навчання. Багато років діє і секція важкої атлетики. Її вихованці не раз ставали переможцями змагань на різних рівнях. А на перспективу планується відкрити при спорткомплексі і секцію боксу.
…Тут, в Маломихайлівці, державну програму з розвитку спорту почали виконувати ще до її прийняття. Так би всім!

Олександр СВЯТИНА. Дніпропетровська область.