Поточний № 1 (1428)

24.02.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Італія здобула путівку на Євро-2024 завдяки нічийному рахунку


21.11.2023

У Леверкузені на стадіоні «Бай-Арена» відбувся матч заключного туру кваліфікації Євро-2024, в якому збірна України приймала національну команду Італії. «Синьо-жовтим» для прямої путівки на континентальний форум була необхідна виключно перемога. 
У першому таймі підопічні Сергія Реброва мали декілька моментів, однак «Скуадра Адзурра» значно більше володіла м’ячем і неодноразово загрожувала воротам Анатолія Трубіна. На щастя, наш воротар показував висококласну гру, тож на перерву команди пішли за нулів на табло.
Після перерви українська збірна з усіх сил намагалася вирвати переможу, важливість якої складно переоцінити. Однак злагоджені дії італійців в обороні дали необхідний результат: команда Лучано Спаллетті зберегла за собою другу сходинку турнірнох таблиці групи С.
Варто зазначити, що в компенсований час Михайло Мудрик впав у штрафному майданчику після контакту з гравцем «лазурових», однак бригада арбітрів не побачила у цьому епізоді поруження правил. Навіть після цього українці не опустили руки й продовжили атакувати, однак безрезультатно.
Італія вслід за Англією вийшла на чемпіонат Європи. Україна все ще зберігає шанси вийти на Євро-2024. Для того, щоб здобути путівку на континентальний форум, головній футбольній команді нашої країни необхідно успішно зіграти в стикових поєдинках. 
Джерело: «24 Канал».