Поточний № 7 (1395)

19.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Тільки вперед!


09.05.2019

Чималі кошти витратило ТОВ «Чугуєво» Межівського району Дніпропетровщини на зведення сучасного багатофункціонального комплексу з роздягальнями та кімнатами особистої гігієни у своєму невеликому селі. Окрім всього, тут зведено готель для футболістів, які будуть приїздити на змагання у Новопавлівку, а точніше, сучасний мікрорайон Чугуєво.  Коштом господарства облаштовані дороги, парк відпочинку, почищено та заглиблено річку.  
Маючи таку інфраструктуру, навесні минулого року за ініціативою співзасновника ТОВ «Чугуєво» Миколи Гаврилова була створена дівчача футбольна команда «Чугуєво». Клуб очолив місцевий житель, випускник інституту фізкультури Олександр Романенко. Хоча команда відносно молода, дівчата ФК «Чугуєво» у квітні здобули перемогу в обласних змаганнях «Золотий колос України». І  тепер в ранзі переможця Дніпропетровщини влітку змагатимуться зі своїми однолітками на Всеукраїнських змаганнях у місті Скадовську Херсонської області, як пройдуть під егідою ФСТ «Колос».
Минулої ж суботи у Дніпрі стартував перший чемпіонат Дніпропетровської області з футболу серед дівчат, в якому беруть участь шість команд – ФК «Синельникове», ДЮСШ (Петриківка), «Злагода»-ДЮСШ-7 (Дніпро), ФК «Прометей» (Кам’янське), ФК «Самарчанка» (Петропавлівський район), ФК «Чугуєво» (Межівський район). 
«У цілому дівчата продемонстрували свої кращі якості, – розповіла арбітр змагань Марія Зобенко. – Дуже важливо, що обласна організація ФФУ дає можливість показати свою майстерність й спортсменкам із сільської глибинки».
У першому матчі ФК «Чугуєво» грав на рівних з досвідченою дніпровською командою «Злагода-ДЮСШ-7. Сільські футболістки створили чимало хороших моментів біля воріт суперника, хоча і програли з рахунком 0:2. А вже у другому матчі зі своїми ровесницями із Синельникового отримали переконливу перемогу 3:0. 
«Треба грати із задоволенням, любити футбол, – розповіла учениця Межівського ліцею № 3, автор першого голу у ворота синельниківців Катерина Токар. – У нашому райцентрі такої команди, на жаль, немає, тож доводиться їздити за 15 км у Новопавлівку.
Побажаймо юним футболісткам ФК «Чугуєво» нових перемог і злетів!