Поточний № 2 (1412)

27.01.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Ціни під контролем


17.02.2011

У Дніпропетровському регіоні спостерігається стала тенденція щодо зниження роздрібних цін на яйця курячі, птицю та свинину. Зокрема, за першу декаду лютого яйця курячі подешевшали на 4,9%; м’ясо птиці – на 4,1%; свинина – на 1,7%. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Любович під час селекторної наради з питань цінової ситуації на основних продовольчих ринках, заходів щодо її стабілізації та стану підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, яку провів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий.

Звітуючи, Олександр Любович зазначив, що питання забезпечення населення області соціально важливими продуктами харчування за обґрунтованими цінами знаходиться на особливому контролі голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. І завдяки спільним діям влади та бізнесу цінова ситуація в області є відносно стабільною.
- В першій декаді лютого роздрібні ціни на переважну більшість соціально значущих продовольчих товарів практично не змінювалися. Спостерігалося незначне коливання цін на молочну продукцію, проте рівень середніх цін на неї залишається нижчим за середньоукраїнські, - сказав Олександр Любович.
Заступник губернатора також повідомив, що у вихідні на центральних ринках міст та районних центрів області проходять ярмарки місцевих виробників сільгосппродукції. На цих ярмарках громадяни можуть придбати продукти харчування, роздрібна ціна яких на 10 - 40% нижча за середньоринкову. Зокрема, на ярмарках, що відбулися 11-13 лютого, мешканці могли придбати м’ясо свинини за ціною 23 грн. за 1 кг (ринкова ціна на нього складає 30-50 грн. за кг), м’ясо птиці за ціною 15 грн. за кг (ринкова ціна – 19 грн. за кг), рис за ціною 6,70 грн. за кг (ринкова ціна 8-9,50 грн. за кг), борошно за ціною 2,50 – 3,70 грн. за кг (ринкова ціна – 4 грн. за кг), олію соняшникову – 12,50 грн. за літр (ринкова ціна – 14 грн. за літр), цукор – 7,70 грн. за кг (ринкова ціна – 9 грн. за кг), цибулю – 4,80 грн. за кг (ринкова ціна – 7-8 грн. за кг).

За інформацією управління преси та інформації  Дніпропетровської ОДА.