Поточний № 6 (1416)

28.03.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Цирк братів Гартнер у Дніпрі


08.11.2019

На арені Дніпра вперше німецький цирк братів Гертнер, який презентує унікальну циркову програму за участю індійського слона Тіч, кенгуру та граціозних коней голландської породи фризи.
П’ятитонна індійська слониха Тіч закохана у свого дресирувальника. Зі слонами Кристіан Гертнер вперше виступив на манежі цирку, ще будучи семимісячним немовлям. Батьки дозволили  слону хоботом підняти свого маленького сина, що свідчить про надзвичайно довірливі стосунки між дресирувальниками і цими розумними тваринами. Взагалі цирковій династій родини Гертнер  близько 400 років. Зараз у родинах двох братів Крістіана і Алекса підростає шестеро дітей, деякі  з них уже теж беруть участь у цирковій виставі. Так восьмирічна донька Крістіана уже впевнено почувається на слонисі. Але коли доводиться спостерігати, як Крістіан лягає на арену, а  п’ятитонна слониха Тіч обережно лягає на нього, зникають усі сумніви про надуманість всіх оцих виступів про насилля над цирковими тваринами так званих захисників тварин, які вчиняють свої акції під цирком. Ні, не будуть насильно тварини нічого робити, тільки ласкою, тільки смаколиками можна від тварини добитися слухняності. Той, хто має домашніх улюбленців, підтвердить це. 
Не залишить байдужими глядачів дуже рідкісна для нашого цирку тварина – кенгуру. Він виступає у ролі боксера на рингу, вступаючи у двобій зі своїм дресирувальником, передаючи   азарт глядачам-вболівальникам. «Собаки на скейті» Антона Феллера – це іскрометний номер жвавих і веселих песиків. 
До речі, Антон сам виступаєу відточеному номері групи акробатів-евілібристів.
 І нарешті для любителів коней в цирку чекає зустріч з голландською породою  граціозних коней фризи. Гордовиті скакуни відчувають себе повноправними господарями арени цирку, тонко відчуваючи бажання свого фаворита Гертнера.
 Повітряні гімнасти під куполом цирку, яскравий цирковий балет і веселі витівки клоуна Олексія Халанського доповнять шквал емоцій, який дарують талановиті артисти цієї програми своїм дорогим гостям. Тож поспішайте, щоб не пропустити свій шанс відчути і побачити все це неймовірно цікаве видовище. Міжнародна програма цирку  Гертнера  з Німеччини в Дніпрі тільки до 8 грудня. 
Яна ОЛЕКСЮК, 
м. Дніпро.