Поточний № 40 (1377)

20.10.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Цирк приїхав!


17.03.2021

Кому не вистачає адреналіну, поспішайте до Дніпровського державного цирку, щоб побачити нову програму «Адреналін Драйв», в якій  задіяні  найкращі українські артисти цирку і закордонні гості із Колумбії.
Програма зіткана із номерів, від яких перехоплює дух.  Відкриває її виступ юного повітряного гімнаста Ельдара Юльдашева – переможця Київського молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий каштан». Незважаючи на свій юний вік, гімнасту всього 13 років, Ельдар доволі впевнено почувається під куполом цирку, виконуючи надскладні трюки з раптовим падінням.
Декілька номерів презентує відома циркова родина Главацьких. Це вже третє покоління династії Главацьких, як розповів її представник Юрій Главацький. У їхньому репертуарі і номер на велосипедах, і прекрасний акробатичний  виступ  Софії та Юрія Главацьких  верхи на двох чарівних конях. А ще цікаві номери з африканським буйволом і верблюдами. П’ятисоткілограмовий африканський бик Джимі прекрасно почувається на цирковій арені поряд з Юрієм Главацьким і зовсім неохоче її покидає. А верблюди граціозно виконують команди своїх  повелительок  –  чарівних дресирувальниць Главацьких. 
Родзинкою програми став робот-трансформер, що презентує чарівне перетворення машини на робота.
А надзвичайно ефектні мототрюки в кулі – цей екстремальний вид циркового мистецтва «Колесо сміливості «Лапендула» презентують у драйвовій програмі гості із Колумбії. Вони працюють без страховки під самим куполом цирку, даруючи суцільний адреналін.
 Вся циркова програма оформлена  лазерним 3D-шоу,  чарівне промінні якого довершує надзвичайно креативну програму, яка буде цікавою як для дітей, так і для дорослих глядачів.
Цирк вабить і чарує щоразу новим, ще більш досконалим шоу. Тому поспішайте побачити, бо програма «Адреналін Драйв» триватиме лише до 18 квітня.
Яна ГУДЕНКО.