Поточний № 13 (1401)

13.08.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Циркова прем’єра - у День міста Дніпра


15.09.2021

у  Дніпровському цирку відбулася прем’єра дивовижного шоу цирку на воді «Таємниці Атлантиди». Історія така: жителі Атлантиди – міфічного острова-держави - розлютили древніх богів своєю зверхністю, і острів пішов під воду разом з усіма істотами, що населяли його. У 120-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 24-х метрів у висоту, і лазерного шоу можна побачити феєричне дійство з виступом кращих циркових артистів міжнародного класу.
З давніх часів ходили легенди про багатства і неймовірні знання, що зберігаються на дні океану. Багато мандрівників намагалися здобути їх, але відшукати місце проживання атлантів не так вже й просто. Вхід в чарівне місто охороняють стародавні  могутні чудовиська. Хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди. Що ж чекає їх в підводному місті?
Чудеса? Сирени? Міфічні істоти? 
Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто?
Все це ви дізнаєтеся  у неймовірній програмі «Таємниці Атлантиди».
Тут вас зустрінуть чарівні русалки і підкорять ваше серце своїм стрімким польотом під купол цирку. Ви станете свідком народження дива в ілюзіон-атракціоні з трюками кращих ілюзіоністів світу!
А втім, розповісти все про цю надзвичайно емоційну і майстерно поставлену циркову виставу досить складно. Краще прийти і побачити це феєричне диво на власні очі. Тож поспішайте, вистава у Дніпровському державному цирку триватиме до 17 жовтня.