Поточний № 15 (1425)

28.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Турнір Ігоря Петренка


02.03.2020

Тхеквондо вважається найбільш популярним видом спорту в світі. Це корейське бойове мистецтво шаленими темпами розвивається в Україні. Всеукраїнська федерація тхеквондо була створена 20 грудня 1991 року. А вже в наступному році вона вступила до Всесвітньої Федерації. Президентом першої-штаб квартири, яка була розташована у Дніпропетровську став Ігор Петренко. Він обіймав цю посаду з 1991 року до 1998 року, до часу, коли страшна трагедія обірвала його життя… 
Ігор Петренко підготував багато спортсменів, які досягли успіху на світовому рівні. Його знання та допомога стали поштовхом до розвитку бойового мистецтва не тільки в області, а й далеко за її межами. З 1999 року в Дніпрі проходить щорічний  турнір його пам’яті.
29 лютого в затишній спортивній залі СК «Метеор» м. Дніпра зібрались спортсмени з усіх куточків України, щоб вшанувати пам’ять заслуженого тренера України І. Петренка, який багато зробив для розвитку тхеквондо в Україні. Цього дня відбувся Всеукраїнський турнір XXI First PRESIDENT CUP 2020, на якому показали свої вміння і підгородненські спортсмени СК «Барс» (школа №2, тренер Богдан Буднік). Запекла боротьба на даянгах точилася до пізнього вечора, шквал емоцій не вщухав. Золото здобули Муха Захар, Равшанов Гурам, Долотказина Єва, Шаплавська Аріна. Бронзу виборов Горєлішев Олег, Ступак Єгор – 6 місце. 
Відмінна фізична підготовка, постійна робота над собою в тандемі зі своїм наставником допомогла спортсменам показати гарні результати. Вихованці СК «Барс» доводять вкотре, що для сильної духом людини меж не існує. Головне – мета, заради якої вони працюють. 
Юлія РАВШАНОВА, 
м. Підгородне, 
Дніпропетровська область.