Поточний № 20 (1408)

02.12.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Турнір з тхеквондо у Дніпрі


01.03.2018

Тхеквондо ВТФ відноситься до одного з видів спорту, який стрімко поширюється у світі. Й Україна  не виняток. На сьогодні тхеквондо  - єдиний представник східних єдиноборств на Олімпійських іграх. З кожним роком до цього виду спорту залучається всі більше дітей, які в близькому майбутньому стають справжніми чемпіонами і відстоюють честь держави за кордоном, показуючи найліпші результати. Завдяки професіоналізму тренерів СК «Барс» і успіхам юних тхеквондистів стяг України неодноразово піднімався на чемпіонатах і турнірах різного рівня.
Одним із кращих клубів тхеквондо в Україні є СК «Барс» (президент Чикольба Геннадій Миколайович), вихованці якого неодноразово доводили свою майстерність на п’єдесталах світу та Європи. Серед майстрів своєї справи можна назвати тренера Будніка Богдана Сергійовича, який проводить тренування в Підгородненській середній загальноосвітній школі №2 вже тривалий час. Його вихованці не просто спортсмени, а й неодноразові переможці багатьох міжнародних змагань, деякі з яких мають статус міжнародних чемпіонів. Він доводить свою майстерність кожен раз, коли його спортсмени виходять на даянг і показують найвищі результати.
24 лютого в м. Дніпро відбувся XIХ традиційний турнір з тхеквондо ВТФ пам’яті І-го Президента та засновника федерації тхеквондо ВТФ України І. Л. Петренка «First President CUP 2018». У турнірі взяли участь спортсмени 16 клубів з України та країн СНД (зокрема Молдова, Білорусь). Вихованці СК «Барс» з м. Підгородне показали досить гарний результат, увійшовши до трійки лідерів  турніру! 
Золото взяли Качур Артем, Шаплавська Аріна, Муха Захар, Дрюк Дмитро, Токар Віка, Денисенко Олег, Токар Данило, боролася за срібло Муха Настя, бронзу одержали Цимбалюк Богдан, Щербакова Еля, Равшанов Гурам, Аксенінко Андрій. Тільки наполегливість учасників, підтримка батьків та кропітка робота тренера привела команду до відмінного результату. Будемо сподіватися, що 2018 рік подарує нашим спортсменам ще багато яскравих перемог.
Юлія РАВШАНОВА, 
м. Підгородне, Дніпропетровська обл.