Поточний № 15 (1425)

29.09.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У «Дніпра» ще будуть перемоги!


10.06.2015

У фінальній грі Ліги Європи українська команда поступилась іспанській «Севільї», але завоювала прихильність і повагу вболівальників всієї України. Досить складний матч у Варшаві завершився мінімальною перевагою іспанців – 3:2.
Власник «Дніпра» Ігор Коломойський так прокоментував гру своєї команди:
«Подякував за гру, за самовіддачу, за бажання. На такому рівні немає сенсу говорити про самовіддачу. Зробили все, що вони могли, але так розпорядилася доля. Якби на початку другого тайму фортуна трохи повернулася б до нас, то, може, «Севілья» і не встигла б відновитися».
«У кожної людини завжди є свій фінал і півфінал, залежно від того, чим вона займається по життю. Для будь-якої людини, яка спортивно налаштована, в будь-якому змаганні, головне - це досягти максимального результату. Ми говоримо про принципи Кубертена «важлива не перемога, а участь», але ніхто в це не вірить. Усі прагнуть і хочуть перемагати», - підкреслив Коломойський.
За підсумками чемпіонату України «Дніпро» посів третє місце і розпочне свій наступний євросезон з групового турніру. «Шахтар» - на другій сходинці турнірної таблиці боротиметься, аби пройти у груповий турнір Ліги Чемпіонів. Чемпіон цього року київське «Динамо» відразу потрапляє до групового турніру Ліги Чемпіонів.
Отже, сезон завершено. І ми дякуємо «Дніпру» за яскравий сезон і впевнені, що головні перемоги у нашої команди ще попереду, переконаний наш кореспондент Олександр ПЕТРЕНКO.