Поточний № 10 (1420)

30.05.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Дніпрі припинено діяльність організованої групи, яка грабувала людей на вокзалах 


15.02.2023

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору та трьом учасникам організованої групи у скоєнні грабежів (ч.ч. 4, 5 ст. 186 КК України). 
За даними слідства, неодноразово судимий мешканець міста Дніпра організував злочинну групу, яка здійснювала грабежі на території авто- та залізничного вокзалів міста. До протиправної діяльності він залучив трьох своїх знайомих, які діяли згідно з розподіленими ролями. 
Так, з липня до жовтня 2022 року підозрювані знайомилися з приїжджими громадянами на вокзалах, входили в довіру та грабували. Отримані злочинним шляхом речі збували через ломбард, а гроші розподіляли між собою.
Наразі встановлено 14 потерпілих, у тому числі вимушені переселенці та військовослужбовці ЗСУ.
Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання зловмисників вилучено мобільні телефони, годинники, банківські картки, грошові кошти  та інші особисті речі потерпілих. 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області. 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.