Поточний № 11 (1421)

07.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Дніпрі відсвяткували Олімпійський день


22.06.2022

 «Борись, перемагай, мир для України здобувай» – під таким гаслом сьогодні відзначали міжнародне спортивне свято.
На території комплексу «Олімпійські резерви» зібрались чемпіони, які неодноразово завойовували медалі на світових змаганнях. Олімпійські призери, заслужені спортсмени та тренери привітали молоде покоління спортсменів:
«У цей непростий час ми маємо підтримувати один одного, не забувати і про успіхи, досягнння та виховання здорового і спортивного покоління. Так само як ЗСУ боронить нашу землю від ворога, ми стоїмо на сторожі цінностей олімпійського спорту», – зазначила депутатка Дніпропетровської обласної ради та керівниця обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.
У Дніпропетровській області розвивають 41 олімпійський вид спорту. Над цим працює 2574 тренерів, спортом займається 9238 осіб.
Спортсменів готують 79 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких займається близько 32 тисячі учнів.
До складу Збірних команд України з 38 олімпійських видів спорту увійшов 581 спортсмен області.
Рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради створені 2 обласні дитячо-юнацькі спортивні школи з бадмінтону та дзюдо, а також центр олімпійської підготовки з дзюдо.
«Олімпійський день святкують дуже давно. Для нас вже стало доброю традицією збиратися разом щороку 23 червня. Олімпійський день – це наче родинне свято, яке разом відзначають наші заслужені і молоді спортсмени, а також зацікавлені у здоровому способі життя мешканці області», – сказала начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.