Поточний № 20 (1408)

05.12.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У здоровому тілі – здоровий рух!


12.10.2016

Минулої пятниці, напередодні Дня захисника Вітчизни та Покрови, на спортивному комплексі селища Губиниха Новомосковського району пройшла п’ята обласна галузева спартакіада серед підприємств харчової, переробної промисловості та суміжних галузей.

ОЧІЛЬНИК галузевої профспілки Анатолій Білик привітав учасників змагань, яких за його словами, цьогоріч значно зросло. Повідомив він також, що до галузевої профспілки приєднався і Перещепинський професійний ліцей, який теж представив свою команду на спартакіаду.

Голова Новомосковської РДА Павло Селіхов порівняв сільських спортсменів з українськими козаками, які теж гартували своє тіло не лише у боях з ворогом, а й у спортивних перегонах.

Заступник голови облради ФСТ «Колос» АПК України Юрій Батурін повідомив, що нині профспілка підприємств харчової, переробної промисловості та суміжних галузей єдина, яка проводить такі масові спортивні змагання. А ще він побажав чесної боротьби і чесних перемог.

Змагання розпочалися. Нашу увагу привернули команди, які перетягують канат. Анатолій Прудченко працює водієм в ДП «Агрофірма «Мрія». Команда господарства впевнено виступає у різних видах спорту.

«На канат спортсменів підбирали за комплекцією, – посміхається А. Прудченко. – Якщо ж говорити серйозно, то наші хлопці постійно тренуються на стадіоні, у спортзалі місцевої школи. У нас – спортивне господарство.

Голова профкому СТОВ «Злагода» Оксана Колесникова розповіла, що найактивніше миколаївці грають у футбол, полюбляють також шашки та доміно. А спортивною гордістю у «Злагоді» вважають водія Володимира Лебеденка, начальника пожежно-сторожової служби Віталія Швидкого, голову ревкомісії Івана Онипченка, агронома Тимофія Колесникова, фахівця з охорони праці Ольгу Яценко.

Віктор Тищенко, голова профкому Дніпровського хлібозаводу №11 зізнався, що у минулому році підприємство не здобуло спортивних нагород. Та сьогодні, за його словами, хлопці і дівчата докладуть зусиль, аби повезти додому кубки та медалі.

Так і сталося. Наводимо таблицю переможців з різних видів змагань, де значаться і спортсмени 11-го хлібозаводу.

Олександр ПЕТРЕНКО. Дніпропетровська область.