Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Установку запустив Президент


07.04.2011

США виділяють 35 млн. доларів на утилизацію ракетного палива  на Павлоградському хімзаводі

У вівторок, 5 квітня, Президент України Віктор Янукович відвідав з робочим візитом Дніпропетровську область. У Павлограді він ознайомився з роботою ДП «Науково - виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод», взяв участь у церемонії урочистого відкриття повномасштабної установки гідромеханічного вилучення твердого ракетного палива та здійснив її пуск.
- Сьогоднішня подія знакова і має велике міжнародне значення, - сказав Віктор Янукович. - Вона, насамперед, свідчить про вірність України взятим зобов'язанням в галузі контролю над озброєнням та роззброєнням.
Під час свого візиту на ДП НВО «ПХЗ» Президент України цікавився і участю підприємства у роботі з утилізації звичайних боєприпасів і протипіхотних мін.
Президент також повідомив журналістів, що США виділяє 35 млн. доларів на спільну американсько-українську програму з утилізації корпусів ракет РС-22 на Павлоградському хімзаводі. За словами Віктора Януковича, домовленість про фінансування США програми утилізації твердих корпусів міжконтинентальних балістичних ракет була досягнута під час його зустрічі минулого року з президентом США. В. Янукович зазначив, що на ПХЗ буде змонтовано та встановлено все необхідне обладнання до 2013 року, а до 2014-го, в крайньому випадку до 2015-го, стане можливим повністю утилізувати тверде ракетне паливо.
Володимир НІКОЛАЄНКО.