Поточний № 11 (1421)

03.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Вагомий внесок дніпропетровських митників


23.06.2011

За п‘ять місяців цього року митними органами України до держбюджету перераховано майже 40 млрд. грн. Внесок Дніпропетровської митниці склав майже 4 млрд. грн.
Як повідомив на засіданні регіонального прес-клубу реформ заступник начальника митниці – начальник служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Павло Скальський, з початку року порушено дві кримінальні справи про контрабанду на суму 13 млн. 212 тис. грн., виявлено 197 порушень митних правил на суму 545 млн. грн.
Про нову редакцію Митного кодексу України, яку 17 травня ц.р. в першому читанні прийнято Верховної Радою України, розповіла начальник відділу адміністрування митних платежів Ірина Квеліашвілі. Проект Митного кодексу максимально наближений до нового Митного кодексу Євросоюзу та покликаний прискорити просування України до ЄС. Оскільки Україна - транзитна країна для наркобізнесу, в усіх регіонах збільшено кількість кінологічних команд. Зокрема, на Дніпропетровській митниці зараз працюють чотири кінологи.
Своє вміння продемонструвала німецька вівчарка Фані, яка за свідченням митників, має хороші результати у виявленні наркотичних та психотропних речовин. Близько хвилини їй знадобилося, аби знайти схований пакетик з білим порошком.

Олександр СТРИЙ. Фото автора.

На знімках: керівника митниці Марію Сухіну журналісти привітали з професійним святом; серед учасників прес-клубу і вівчарка Фані.