Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Вантажівка убила 15 корів


26.07.2012

Жителі села Перейми Балтського району Одеської області подають до суду на власника будівельної фірми, вантажівка якої скоїла наїзд на стадо корів, унаслідок чого 10 тварин загинули на місці, а ще 5 одержали травми, несумісні з життям.
Слідчо-оперативна група встановила, що 51-річний водій цементовозу ЗІЛ не впорався з управлінням при проїзді сільської ділянки автотраси і скоїв наїзд на стадо рогатої худоби.
Автомобіль з механічними пошкодженнями доставлено на штрафмайданчик, а подальшу долю водія вирішить суд, де розглядатиметься позов про відшкодування селянам матеріальних збитків за 15 загиблих корів.
Крім того, відносно водія складено адміністративний протокол за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд або іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає штраф у розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права управління транспортними засобами від 6 місяців до 1 року.
За даними сільського голови Олександра Закревського, «загиблих і важко травмованих тварин власникам довелося направити до найближчого м`ясокомбінату, де селяни одержали по 1,5-2 тис. грн, а щоб придбати дійну корову, сільській родині потрібно накопичити 5-7 тис. грн».