Поточний № 10 (1420)

02.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Вчимося творити майбутнє держави


02.10.2019

«Повстанська ватра» — молодіжний табір-джамборі, що збирає однодумців — ініціативну та громадсько-активну молодь з усієї України, яка готова вчитися та творити майбутнє своєї держави. Табір розпочав свою роботу сьогодні і триватиме до 6 жовтня в кузні «Уніж» (Івано-Франківська область, Городенківський район, с. Уніж).
Це чотири дні активної інтелектуальної діяльності, навчання та знайомств із представниками патріотичних молодіжних середовищ. Це можливість здобути знання з громадсько-політичної сфери, що ґрунтуються на цінностях українського націоналізму.
Лектори  табору - провідні фахівці: журналісти, політичні експерти, митці та музиканти. На  обговореннях порушуватимуться теми з геополітики, ідеології, історії, права та ролі  молоді і суспільства  в процесі державотворення. 
Тема зібрання – національна ідея, так важлива для кожного  активного громадянина України. Якою б ситуація в країні не була, ми маємо бути готові до викликів, чи то захистити країну, чи зайняти місце в парламенті. Для цього кожному із нас необхідні знання та досвід. Націоналістичні та патріотичні сили завжди згуртовуються навколо національної ідеї та працюють для її досягнення. 
Табір-джамборі в сучасному розумінні означає зліт, змагання, раду з інтелектуально та фізично насиченою програмою. 
Джамборі — спосіб познайомитися із членами інших націоналістичних та патріотичних організацій, обговорити актуальні питання щодо здійснення національно-патріотичного виховання, поділитися досвідом.
Крім інтелектуальної насиченості програми,  на учасників чекають  спортивні змагання. Багато хто вперше спробує розсікати греблями хвилі, щоб дістатися замку. Хтось уже не перший раз бігтиме із регбійним м’ячем по плацу. Сплав по Дністру на байдарках для учасників  «Повстанської ватри», гра в пейнтбол та регбі чекають на активну молодь. 
«Повстанська ватра» – це не форум і не фестиваль, це унікальний захід зі своєю історією та організаційною структурою.