Поточний № 2 (1412)

01.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Віктор Янукович про мотивацію села та земельну реформу


17.03.2011

В Україні з 2012 року має запрацювати обіг земель сільськогосподарського призначення. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства Миколою Присяжнюком, говорячи про необхідність проведення в державі земельної реформи.


Як розповів у свою чергу М. Присяжнюк, «найголовніше, на що звернув увагу Президент, - щоб земельну реформу було завершено із врахуванням ключових питань”. “Перше - не обезземелити українського селянина. Друге - зробити все таким чином, щоб зберегти і замотивувати розвиток українських сіл. І, звичайно, завершивши земельну реформу, зробити обіг сільськогосподарської землі, який дасть можливість збільшити економічний потенціал нашого аграрного сектору», - сказав М. Присяжнюк.
Також у ході зустрічі йшлося про підготовку агропромислового комплексу України до проведення весняно-польових робіт. «Президент звернув увагу на необхідність провести весняно-польові роботи на високому рівні, враховуючи баланси, необхідні для забезпечення продовольчої безпеки і зовнішній потенціал нашої країни щодо експорту зернових», - зазначив міністр аграрної політики та продовольства.