Поточний № 2 (1412)

02.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Вирок врадіївським ґвалтівникам - від 5 до 15


06.12.2013

Cуд у Миколаївській області засудив до різних термінів ув’язнення трьох екс-міліціонерів та єгеря за спробу вбивства та зґвалтування жительки Врадіївки Ірини Крашкової. Четверо чоловіків отримали від 5 до 15 років за ґратами, як того і просило обвинувачення.

ПРОЦЕС завершився відносно швидко. 29-річну жінку жорстоко побили і зґвалтували наприкінці червня, але розгляду справи сприяло те, що злочин проти пані Крашкової спричинили масові протести по всій Україні.
Як передав кореспондент ВВС Україна, головні обвинувачені - екс-міліціонери Євген Дрижак і Дмитро Поліщук - так і не визнали провини, а лише посміхалися до потерпілої під час розгляду справи.
«Я здивована відсутністю у них будь-якого почуття провини. За те, що вони зробили, потрібно давати довічне ув’язнення», - сказала після завершення розгляду постраждала.
Засідання суду відбувалося у переповненій залі, із Врадіївки приїхали рідні і близькі обох сторін. Залишивши залу суду, родичі та друзі Дрижака і Поліщука почали вигукувати погрози та образи на адресу Ірини Крашкової.

Резонансний злочин
Справу розглядав суд у Первомайську. Вирок у минулу п’ятницю зачитала головуюча у суддівській колегії Тетяна Маржина.
За розбій, зґвалтування і спробу вбивства Ірини Крашкової, а також службові злочини і зберігання наркотиків капітана міліції Євгена Дрижака засудили до 15 років за ґратами з конфіскацією усього майна, позбавлення звання капітана і штрафу 10 тисяч гривень.
Такий самий термін, конфіскацію майна і позбавлення звання лейтенанта міліції присудили Дмитру Поліщуку.
Єгеря Сергія Рабіненка засудили до 11 років в’язниці з конфіскацією майна.
Екс-заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції майора Михайла Кудринського за приховування тяжкого злочину і перевищення влади позбавили звання майора і засудили до 5 років в’язниці. Він також має виплатити 10 тисяч гривень штрафу на користь держави.
Окрім того, засуджені мають оплатити лікування і моральні та матеріальні збитки Ірини Крашкової - майже 400 тисяч гривень.