Поточний № 2 (1412)

05.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Впевнена перемога при коректній грі


28.11.2013

У четвертому поєдинку групового етапу Ліги Європи дніпропетровський «Дніпро» на своєму полі без зайвих зусиль подолав португальський «Пасуш» з рахунком 2:0.
Голи на рахунку Матеуса (44-та хвилина) та Коноплянки (68-ма). Рахунок матчу міг бути ще розгромнішим, але дніпряни не розпорошували свої сили. До речі, наша команда вже вкотре на євроарені показує змістовний і грамотний футбол, якого іноді не вистачає у національній першості. Взагалі ж матч «Дніпра» і «Пасуша» вирізнявся ще й дотриманням правил гри, своєю коректністю і чіткими діями суддівської бригади з Фінляндії на чолі з арбітром Антті Муннукою. Українським рефері треба теж повчитись у своїх фінських колег виваженості, швидкому прийняттю правильних рішень.
Того ж дня італійська «Фіорентина» на виїзді здолала румунський «Пандурій» з рахунком 1:2. Таким чином і «Фіорентина», і «Дніпро» виходять зі своєї групи в 1/16 Ліги Європи, а останні дві гри перетворились у формальність.
А минулої неділі «Дніпро» отримав незаплановані вихідні, оскільки виїзний матч з київським «Арсеналом» був відмінений у зв’язку зі зняттям канонірів з першості.

Олександр ПЕТРЕНКО.