Поточний № 2 (1412)

04.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Всесвітній день пошти


06.10.2010

Світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти на честь історичної дати 9 жовтня 1874 року, коли було укладено Бернську Угоду, яка започаткувала Всесвітній поштовий союз (ВПС) із штаб-квартирою в Берні, столиці Швейцарської Конфедерації.

УСІ країни-члени ВПС, зокрема й Україна, яка увійшла до його складу ще в 1947 році, з нагоди Всесвітнього дня пошти проводять у себе низку заходів, мета яких - ознайомити широкі верстви населення з діяльністю та завданнями ВПС, поширити відомості про соціальне та економічне значення поштових служб у державі та світі, ще раз привернути увагу споживачів до поштових послуг та проблем галузі.
У 2008 році Всесвітній день пошти проводиться під гаслом "Всесвітня поштова мережа: залишайся на зв'язку". Традиційно в рамках відзначення цього свята з 5 по 11 жовтня пройде Міжнародний тиждень листа, під час якого здійснюватимуться додаткові перевірки якості пересилання письмової кореспонденції в Україні.
У дирекціях підприємства для споживачів організовуватимуться конференції, ярмарки, конкурси, виставки, бесіди та лекції про Всесвітній поштовий союз, його роль і завдання в процесі розвитку суспільства, роботу національної пошти, про нові послуги, що надаються Укрпоштою тощо. У структурних підрозділах Укрпошти, що надають послуги споживачам, можна буде ознайомитися з плакатами, тематичними стендами, присвяченими Всесвітньому дню пошти.

Дев'ятого жовтня в усіх об'єктах поштового зв'язку буде проведено "День відкритих дверей" та за номерами телефонів, зазначеними в оголошеннях у відділеннях зв'язку, організовано прямий телефонний зв'язок з провідними спеціалістами галузі в кожному філіалі Укрпошти. Громадяни зможуть висловити свої пропозиції, зауваження щодо вдосконалення роботи української пошти, якості обслуговування клієнтів, а також одержати роз'яснення фахівців з питань, пов'язаних із наданням поштових послуг тощо.
Сьогодні національний поштовий оператор України «УкрПошта» надає споживачам понад 50 видів послуг, здійснює прямий поштовий обмін з 72 країнами світу. До складу підприємства входять понад 15 тис. відділень поштового зв'язку (з них понад 11 тис. - в сільській місцевості). Кількість співробітників - близько 110 тис. чоловік.