Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Як знайти дільничного інспектора?


02.12.2010

За словами заступника начальника управління громадської безпеки ГУ МВС у Дніпропетровській області, полковника міліції Ігоря Внукова (на фото), дільничний інспектор – одна зі стратегічних посад міністерства внутрішніх справ. 
В ідеалі, саме від цих людей залежить рівень злочинності в державі в цілому, адже вони мають займатися профілактикою правопорушень, «рубати» злочинні наміри на корені, працювати з «соціально небезпечними» громадянами. Але ж це в ідеалі. На жаль, у реальному житті часто-густо спостерігаємо іншу картину…

 

ЩАСЛИВА та людина, котрій жодного разу не доводилося звертатися за допомогою до правоохоронних органів. Хай і надалі оминає вас ця малоприємна річ. Та жоден з нас не застрахований від подібного. Тому так само, як ми знаємо номер «швидкої», «пожежної» та «газової служби», важливо знати місце знаходження опорного пункту міліції та контактний телефон дільничного інспектора. Річ, здавалося б, елементарна. Проте навіть тут виникають труднощі. Скажімо, в сусідній Полтавській області в більшості міст та сіл (зокрема, при в’їзді в них) є вказівник, на якому зазначено адресу та номер дільничного.