Поточний № 7 (1395)

23.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Якщо не пам’ятаєте номер особового рахунку:  інструкція для оплати за електроенергію 


26.04.2022

На сайті YASNO з’явилася нова форма для оплати за електроенергію. Скористатися нею можуть навіть ті клієнти, які не пам’ятають номер особового рахунку з електропостачання. Для оплати достатньо знати лише домашню адресу.
Щоб розрахуватися за спожиті послуги, слід:
1) Відкрити головну сторінку сайту yasno.com.ua та обрати варіант «Оплата за адресою».
2) Обрати регіон, ввести та вибрати населений пункт та адресу.
3) Після перевірки інформації на екрані з’явиться номер особового рахунку та сума до сплати, яку можна відкоригувати чи залишити без змін. Якщо дані вірні, необхідно натиснути кнопку «Перейти далі».
4) Ввести реквізити платіжної карти та підтвердити оплату. Розрахунок на сайті відбувається без комісії.
«Ми постійно розширюємо перелік каналів для оплати та передачі показань. Нова форма зручна для клієнтів, які не пам’ятають номер особового рахунку та не мають доступу до паперової платіжки. Рекомендуємо сплачувати за електроенергію щомісяця до 20 числа. Також варто допомагати старшим родичам, які звикли розраховуватися за комунальні послуги в відділеннях банків та пошти, здійснювати платежі онлайн», – розповів директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.
Сплатити за електроенергію можна також через Особистий кабінет, Viber-бот YASNO-online, електронний рахунок, що в email/ viber/ sms-повідомленні надійде клієнтам, чиї контакти є в базі постачальника (замовити його також можна на сайті YASNO), в інтернет-банкінгу та платіжних сервісах або у відділеннях банків.
Нагадаємо, в умовах воєнного стану підприємства енергетичної галузі продовжують працювати, щоб у домівках українців було світло. Кожен платіж за електроенергію – це внесок у підтримку енергетичного фронту.