Поточний № 7 (1395)

16.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Z_ефір шукає таланти


13.03.2019

На Дніпропетровщині триває перший відбірковий тур обласного талант-фесту «Z_ефір». «Зірковий» марафон стартував у Покрові 5 лютого. Учасники – діти від 5 до 16 років - змагаються у таких номінаціях: вокал, театральне мистецтво, хореографія, інструментальний і оригінальний жанри. Кастинги першого відбору триватимуть до 27 березня. За цей час журі оцінить виступи дітей у 14-ти містах і селищах. Завершать перше коло пошуку талантів у Кам’янському.
Кращі з кращих першого туру вийдуть до півфіналу. Він проходитиме у шести населених пунктах з 4 до 30 квітня. Фінал відбудеться у травні в будівлі Дніпропетровської ОДА. Переможці у різних номінаціях виступлять на гала-концерті 31 травня.
На знімку: ансамбль «Криничка» Підгородненського міського будинку культури (художній керівник Катерина Карапиш) піснею «У садочку гуляла» взяв участь у відкритті відбіркового туру «Z_ефіру» у Слобожанському НВК №1. Це ансамбль-супутник народного фольклорно-етнографічного гурту «Криниця», який взятий під охорону ЮНЕСКО.