Поточний № 7 (1395)

23.05.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Збірна України розпочала тренувальний збір напередодні відбору до ЧС-2022


02.05.2022

Перші представники національної збірної України учора ввечері прибули до тренувального центру Футбольного союзу Словенії. Про це повідомляє УАФ.
У складі делегації, яка приїхала автобусом з України, четверо футболістів – Дмитро Різник, Олександр Піхальонок, Сергій Булеца та Олексій Гуцуляк.
Пізно ввечері до табору збірної приєднаються семеро гравців донецького «Шахтаря», який завершив благодійний матч із хорватським «Гайдуком» (3:3): Андрій Пятов, Анатолій Трубін, Тарас Степаненко, Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Юхим Конопля та Михайло Мудрик.
Віктор Корнієнко зазнав у згаданому поєдинку ушкодження привідного м’язу, що потребує курсу лікування. За погодженням медичних штабів національної команди та «Шахтаря», Віктор залишиться під наглядом клубних лікарів.
Михайло Мудрик, який під час сьогоднішнього матчу відчув м’язовий спазм, їде до Словенії разом з іншими донецькими збірниками: лікарі національної команди проведуть обстеження гравця на місці й визначать ступінь складності проблеми, яка наразі не виглядає серйозною.
Сергій Кривцов нині проходить курс відновлення після перелому гомілкової кістки й наразі також не може долучитися до партнерів по збірній.
5 травня до табору національної команди приєднаються 10 виконавців із «Динамо», яке днем раніше проведе благодійний матч зі швейцарським «Базелем», та нападник «Дніпра-1» Артем Довбик, що зараз тимчасово перебуває в розташуванні киян.