Поточний № 10 (1420)

01.06.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Зустріч податківців та представників територіальних громад Павлоградського регіону 


16.06.2022

Під час воєнного стану всі ми змушені адаптуватись до нових умов та працювати у складних реаліях. Податкові відносини сьогодні – важлива складова економічного фронту.
Податкова служба Дніпропетровської області продовжує свою діяльність, виконуючи всі свої функції. Збільшення надходжень до місцевих бюджетів – важлива задача, яка наразі стоїть перед податківцями різних областей України. Від ефективного її виконання залежить життєздатність кожного регіону.
У вівторок, 14 червня, здійснено черговий робочий виїзд представників податкової служби Дніпропетровщини до Павлоградського регіону на чолі з начальником Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганною Чуб .
Обговорення нагальних питань на місцях щодо особливостей роботи податкових органів в умовах дії воєнного стану – мета відвідування Павлоградщини.
Податківці провели зустрічі, в яких від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) також взяли участь начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Лариса Лучиніна, начальник управління з питань запобігання та виявлення корупції Ігор Орлов, начальник управління інформаційної взаємодії Манушак Осипова, начальник управління електронних сервісів Алла Свірська, керівники структурних підрозділів податкової служби Павлоградського регіону Дніпропетровщини і міські голови міст Павлограда та Тернівки.
Ганна Чуб поспілкувалася з міськими головами міст Павлограда – Анатолієм Вершиною та Тернівки – Віталієм Тарелкіним. Увагу приділено сплаті земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.
«Початковим питанням організації адміністрування плати за землю є забезпечення повноти обліку платників земельного податку та орендної плати. На сьогоднішній день у Павлоградському регіоні нормативна грошова оцінка земель потребує перегляду майже по всіх населених пунктах територіальних громад», – акцентувала увагу керівник ГУ ДПС.
Ганна Чуб проінформувала про надходження у 2022 році до місцевих бюджетів ПДФО, плати за землю та податку на прибуток підприємств.
«В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне наповнення місцевих бюджетів», – зауважила очільниця ГУ ДПС.
Досвід підтверджує, що ефективна співпраця з територіальними громадами дозволяє своєчасно реагувати і вирішувати нагальні питання.
Представники ГУ ДПС також відвідали Павлоградську ДПІ ГУ ДПС, Тернівську ДПІ ГУ ДПС та центр обслуговування платників Тернівської ДПІ.
Питання проходження державної служби в умовах воєнного стану; особливості подання державними службовцями декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави, в умовах воєнного стану; особливості обслуговування платників податків в умовах воєнного стану; питання захисту державних інформаційних ресурсів та кіберзахисту; правила етичної поведінки державних службовців; підвищення рівня професійної компетентності; особливості роз’яснювальної роботи серед платників та інформаційна гігієна у медійному просторі – під час комунікацій фахівці податкової служби області обговорили важливі аспекти діяльності.
Крім того, під час спілкування приділено значну увагу також питанням податкового боргу.
Сумлінно відноситись до виконання своїх обов’язків перед державою, розуміючи, що саме зараз, як ніколи, за рахунок своєчасної сплати податків і зборів відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність – так проявляється соціальна відповідальність платника. Вчасно сплачені податки є тим фінансовим ресурсом, який гарантує кожній громаді повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах сьогодення.
Економіка, яка працює, є не менш важливою – це ефективний щит, який міцно тримає оборону країни.