Поточний № 16 (1426)

29.11.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Вранці ворог поцілив по Дніпровському району, вночі - гатив по Нікопольському та Криворізькому 


03.10.2022

  Всю ніч російські окупаційні війська били по Дніпропетровщині. Під ударом – Нікопольський та Криворізький райони. На ранок ворожа ракета влучила в Дніпровському районі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області.  
Зранку росіяни поцілили ракетою в Дніпровський район. На місці працюють всі служби. Інформація уточнюється.  
Росіяни накривали з «Градів» та важкої артилерії три громади Нікопольського району – Нікопольську, Марганецьку та Мирівську. Люди не постраждали. 
У Нікополі пошкоджено з десяток будинків та електромережа. 630 родин лишилися без світла. Аварійні бригади вже на місці.   
У Марганецькій громаді через обстріл сталася пожежа у дачному будинку. Вогонь приборкали 7 рятувальників та 1 пожежна машина. 
У Мирівській громаді без електропостачання майже 1000 сімей. Енергетики вже працюють.    
Під обстрілами – і Зеленодольська громада Криворізького району. Понівечив ворог житлові будинки, сонячну електростанцію, склади сільгосппідприємтсва, газогін та лінії електропередач.  
Без світла лишилися понад 350 родин Апостолівської громади. Мережу вже відновлюють.
У лікарні померла 34-річна жінка, поранена під час обстрілу Зеленодольської громади 29 вересня. Наразі у медзакладах залишається 14 постраждалих від тієї атаки. Ще четверо лікуються вдома.