Поточний № 10 (1398)

01.07.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Андрій Шевченко відкрив «Спортивний фронт»


15.06.2022

Легенда українського футболу запустив важливу ініціативу
Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко спільно з 1+1 media запускають кампанію із закликом бойкотувати російських спортсменів, які підтримують або відмовчуються щодо російського вторгнення на українські території.
Проєкт «Спортивний фронт» – це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком'юніті до війни в Україні.
Мета кампанії – блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися «за війну» або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту.
 «Через війну в Україні всі стадіони замовкли. Тишу розірвали російські обстріли, вибухи російських ракет і російських фосфорних бомб. Тишу розірвали крики українських жінок і сльози українських дітей. Більшість російських спортсменів замовкли. Це мовчання і далі вбиває українців. 
Українські стадіони замовкли. Проте ми, спортсмени всього світу, не маємо мовчати. Закликаю кожного підтримати бойкот російських спортсменів, збірних та команд, поки триває війна в Україні. Підтримайте Україну на спортивному фронті. Мовчання вбиває», – сказав Шевченко у своєму зверненні.